Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Podoba mi się To! Chcę:

Dodać własne zdjęcie Stworzyć unikalny kolaż

Podaj wymiary

Szerokość (cm)
Wysokość (cm)

Dodaj zdjęcie

Wybierz zdjęcie ze swojego komputera: Wgraj zdjęcia...
Twoje imię i nazwisko Twój adres e-mail (np: [email protected]) Numer telefonu (np: 123123123)
Treść wiadomości

  fototapety ze swojego zdjęcia kolaż ze swojego zdjęcia

  Fototapeta z własnego zdjęcia:

  Stwórz ekskluzywny element wystroju! Dodaj własne zdjęcie, ulubiony rysunek lub obrazek z osobistego archiwum, a my zrobimy z niego jedyny w swoim rodzaju fotopanel do dekoracji wnętrza. Podkreśl własną osobowość i przenieś pamiętne chwile swojego życia na fototapetę. Bądź pewien, że fototapeta z własnego zdjęcia znajdzie się w centrum uwagi w twoim domu.

  Jak działa fototapeta ze zdjęcia

  01. Dodaj własne zdjęcie:

  Na początku prosimy wypełnić krótki formularz zamówienia, znajdujący się na dole strony.

  Wybierz "Dodaj własne zdjęcie". Następnie zaznacz rozmiar gotowych fototapet i dane kontaktowe. Kliknij "Przeglądaj" i dodaj zdjęcie na fototapetę ze swojego urządzenia.

  Zanim będziesz kontynuować...

  Parametry obrazu:

  Dla dobrej jakości wyników zdecydowanie polecamy dodawać zdjęcia na fototapetę o wysokiej rozdzielczości.

  Minimalna rozdzielczość pliku - to 72 PPI, idealna - 300 PPI. Maksymalna waga pliku do pobrania 10 MB, jeśli obraz jest większy, zalecamy korzystanie z formatu kompresji danych ZIP lub RAR.

  formaty plików do pobierania:

  JPEG, TIFF, PSD, EPS, PDF, PNG, ZIP, RAR.

  02. Realizacja zamówienia

  Po wypełnieniu formularza i wysyłaniu do nas zapytania, dostaną Państwo potwierdzenie na podany adres e-mailowy. Dalsze prace są podejmowane przez naszych doświadczonych projektantów. Wizualizację przyszłej fototapety ze zdjęcia i wszystkie pytania dotyczące zamówienia również wyślemy pocztą. Pracujemy indywidualnie z każdym klientem, i niezbędna jest Państwa akceptacja przygotowanej fototapety ze zdjęcia przed wydrukiem!

  03. Drukowanie i wysyłanie zamówienia

  Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów potrzebujemy jedynie 1-2 dni na produkcję i do 5 dni na dostawę. Jesteśmy w kontakcie na każdym etapie realizacji zamówienia!

  Tworzenie kolaży ze zbioru ulubionych zdjęć: Prosty i oryginalny sposób, aby wyświetlić swoje wspomnienia fotograficzne i przekształcić wnętrze!

  Dzięki mocy cyfrowego druku kolaż ze zbioru zdjęć, jako element wystroju ścian, zyskał sporą popularność. Własne wspomnienia, historia rodzinny, pamiętniki z podróży ożywają na fototapecie na zamówienie z własnego zdjęcia w dużym formacie z Uwalls.pl

  Nasi projektanci są gotowi zaoferować Państwu wiele możliwości kombinacji zdjęć, wszystko co trzeba zrobić, to wysłać do nas swoje ulubione zdjęcia na fototapetę.

  Jak to działa

  Nie ma żadnych ograniczeń: przekazujecie nam tyle zdjęć, ile się chcę. Przed wysyłaniem plików prosimy wypełnić krótki formularz i zapoznać się z minimalnymi wymaganiami do zdjęć.

  01. Dodaj własne zdjęcie:

  Wybierz opcję "Stwórz unikalny kolaż". Następnie określ rozmiar gotowej fototapety na zamówienie z własnego zdjęcia oraz zaznacz dane kontaktowe. Naciśnij przycisk "Przeglądaj" i dodaj zdjęcia, które chcesz wykorzystać.

  Przed rozpoczęciem pracy nasi projektanci sprawdzają każde zdjęcie, aby zapewnić najlepszą jakość gotowych produktów. Prosimy o przesłanie do nas zdjęć w formatach kompresji danych ZIP lub RAR.

  02. Realizacja zamówienia

  Po wypełnieniu zamówienia na wskazany mail nadejdzie list z potwierdzeniem. Nasi projektanci dokładnie sprawdzają każdy wniosek, więc, jeśli stwierdzimy, że jedno lub więcej zdjęć nie spełniają zaleceń co do jakości i rozdzielczości, natychmiast o tym poinformujemy. Pracujemy indywidualnie z każdym klientem, i niezbędna jest Państwa akceptacja przygotowanego zamówienia przed wydrukiem!

  03. Drukowanie i wysyłanie zamówienia

  Po uzgodnieniu wszystkich szcegółów ptrzebujemy jedynie 1-2 dni na produkcję i do 5 dni na dostawę. Jesteśmy w kontakcie na każdym etapie realizacji zamówienia!


  Adres e-mail(np: [email protected])

  Numer telefonu(np: 123123123)

  Dowiedz się o swoim rabacie