-40% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do .

WIĘCEJ
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar
Fototapety
 • Fototapety
 • Obrazy

Podoba mi się To! Chcę:

Dodać własne zdjęcie Stworzyć unikalny kolaż

Podaj wymiary

Szerokość (cm)
Wysokość (cm)

Dodaj zdjęcie

Wybierz zdjęcie ze swojego komputera: Wgraj zdjęcia...
Twoje imię i nazwisko Twój adres e-mail (np: [email protected]) Numer telefonu (np: 123123123)
Treść wiadomości

  fototapety ze swojego zdjęcia kolaż ze swojego zdjęcia

  Fototapeta z Twojego zdjęcia:

  Jeżeli lubisz mieć nietuzinkowe obrazy w swoim domu, dobrym pomysłem będzie fototapety ze zdjęcia, z Twojego własnego aparatu fotograficznego lub smartfona, którego aparat wykonuje zdjęcia o wysokiej rozdzielczości (min. 72 PPI). Oryginalna fotografia bezpośrednio na ścianie zmieni pokój na niepowtarzalny i bardzo osobisty.

  Twoje własne widoki na ścianie

  Jeśli lubisz fotografować i masz takie widoki, które warto zatrzymać w kadrze, możesz je również przetransportować na ścianę jako fototapetę z własnego zdjęcia. Pomoże Ci w tym zespół profesjonalistów, który zajmuje się fototapetami na co dzień. Fototapeta na zamówienie tworzona jest pod Twoim nadzorem.

  Wysyłasz zdjęcie przez stronę internetową, po czym ustalasz z projektantami szczegóły. Po kilku dniach masz już w domu fototapety, zrobione na wymiar z Twojego własnego zdjęcia. Jeśli chcesz zrobić komuś (rodzicom, przyjaciołom itp.) prezent w postaci fototapety ze zdjęcia, sprawisz im tym wielką radość.

  Cena jest przystępna, a podziwianie fototapety z własnego zdjęcia będzie napawało Cię dumą. Fototapeta ze zdjęcia mają piękne wyraziste kolory adekwatne do rzeczywistych. Znakomicie będą wyglądać w każdym pomieszczeniu (w pokoju dziecka, kuchni, sypialni, w salonie, łazience, a nawet w przedpokoju).

  Łatwe naklejanie

  Fototapeta na ścianę z własnego zdjęcia daje wrażenie 3d, w dodatku jest bardzo łatwa do naklejania na ścianę, ponieważ jest samoprzylepna. Nie musisz już smarować ścian klejem, by móc ją przymocować. Zawsze jest ona zrobiona według Twoich parametrów, a więc każda jest przygotowana na wymiar, jaki sobie zażyczysz.

  Możesz stworzyć fototapetę ze zdjęć rodzinnych lub własnych. Nadają się nie tylko portrety, ale również pejzaże, rośliny, zwierzęta i inne obiekty. Możesz nawet stworzyć fototapetę-kolaż ze zdjęć. Wówczas będzie to oryginalna galeria wspomnień na ścianie.

  Jak zrobić fototapetę ze zdjęcia?

  Na stronie głównej wpisz konkretne wymiary fototapety, jakie chcesz mieć. Podaj też swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy oraz adres e-mail. Do pustego okienka przeciągnij plik ze zdjęciem lub kilkoma, jeżeli ma to być kolaż. Możesz przesłać zdjęcia bezpośrednio ze swojego urządzenia np. telefonu. Następnie dostaniesz informację zwrotną, dowiesz się, ile kosztuje wykonanie zamówienia i otrzymasz próbki.

  Gotową fototapetę otrzymasz pocztą. Świeżutką tapetę rozłóż i przyklej do ściany tą stroną, która jest samoprzylepna (z klejem). Aby obraz na fototapecie był wyraźny, należy przesyłać pliki o wysokiej rozdzielczości (72-300 PPI). Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Oczywiście, możesz wysłać większe zdjęcie, ale do tego celu musisz posłużyć się formatem kompresji danych ZIP bądź RAR.

  Nie tylko na ścianę!

  Fototapeta ze zdjęcia może być wykorzystana nie tylko na ścianę, ale także np.

  na górną obudowę laptopa,
  na drzwi w pokoju dziecka,
  na drzwi do Twojej sypialni, by nikt przez szybę do niej nie zaglądał,
  doskonale też pokryje szybę w kabinie prysznicowej, ale wówczas musisz w zamówieniu zaznaczyć, że chcesz fototapetę wodoodporną,
  własny motyw możesz nanieść na deskę sedesową,
  ozdobić szafki,
  i co tylko Ci przyjdzie do głowy.

  Adres e-mail(np: [email protected])

  (np: 123123123)

  Dowiedz się o swoim rabacie