-40% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do .

WIĘCEJ
Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Online 24/7

Podoba mi się To! Chcę:

Dodać własne zdjęcie Stworzyć unikalny kolaż

Podaj wymiary

Szerokość (cm)
Wysokość (cm)

Dodaj zdjęcie

Wybierz zdjęcie ze swojego komputera: Wgraj zdjęcia...
Twoje imię i nazwisko Twój adres e-mail (np: [email protected]) Numer telefonu (np: 123123123)
Treść wiadomości

  fototapety ze swojego zdjęcia kolaż ze swojego zdjęcia

  Fototapeta z własnego zdjęcia:

  Jeżeli lubimy mieć nietuzinkowe obrazy w naszym domu, dobrym pomysłem będzie fototapeta ze zdjęcia, z naszego własnego aparatu fotograficznego lub smartfona, którego aparat wykonuje zdjęcia o wysokiej rozdzielczości (min. 72 PPI). Niepowtarzalna fotografia bezpośrednio na ścianie zmieni pokój na niepowtarzalny i bardzo osobisty.

  Nasze własne widoki na ścianę

  Jeśli lubimy fotografować i są takie widoki, które warto zatrzymać w kadrze, możemy je również przetransportować na ścianę jako fototapeta z własnego zdjęcia. Posłuży ku temu profesjonalna firma, która zajmuje się tym na co dzień. Fototapeta na zamówienie tworzona jest pod nasze dyktando.

  Wysyłamy przez internetową stronę zdjęcie, po czym ustalamy z firmą szczegóły. Po kilku dniach mamy już w domu fototapety na zamówienie z własnego zdjęcia. Gdybyśmy chcieli sprawić komuś (rodzicom, przyjaciołom itp.) prezent w postaci fototapety ze zdjęcia, sprawilibyśmy im tym wielką radość.

  Cena jest przystępna, a patrzenie na fototapetę ze swojego zdjęcia, będzie napawało nas dumą. Fototapety warszawa mają piękne wyraziste kolory adekwatne do rzeczywistych. Znakomicie będą wyglądać w każdym pomieszczeniu (w pokoju dziecka, kuchni, sypialni, w salonie, łazience, a nawet w przedpokoju).

  Łatwe naklejanie

  Fototapeta na ścianę ze zdjęcia daje wrażenie 3d, w dodatku jest bardzo łatwa do naklejania na ścianę, ponieważ jest samoprzylepna. Nie musimy już malować ścian klejem, by móc ją przymocować. Zawsze jest ona zrobiona według naszych parametrów, a więc każda jest przygotowana na wymiar, jaki sobie zażyczymy.

  Możemy naklejać fototapetę ze zdjęć rodzinnych lub własnych. Nie tylko jako portrety, ale również pejzaże, rośliny, zwierzęta i inne obiekty. Nawet możemy stworzyć fototapeta kolaż ze zdjęć. Wówczas stworzymy sobie ścienny album wspomnień.

  Jak zrobić fototapeta ze zdjęcia?

  Na stronie głównej wpisujemy konkretne wymiary fototapety, jakie chcemy mieć. Podajemy też swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy oraz adres e-mail. Do pustego okienka przesyłamy plik ze zdjęciem lub kilkoma, jeżeli ma to być kolaż. Możemy przesłać zdjęcia bezpośrednio ze swojego urządzenia np. telefonu. Potem dostaniemy odpowiedź zwrotną, dowiemy się, ile kosztuje wykonanie zamówienia i otrzymamy próbki.

  Gotową fototapetę otrzymamy pocztą. Świżutką rozkładamy i przyklejamy do ściany tą stroną, która jest samoprzylepna (z klejem). Aby obraz na fototapecie był wyraźny, musimy przesyłać pliki o wysokiej rozdzielczości (72-300 PPI). Maksymalny ciężar to 10 MB. Oczywiście można wysłać większe zdjęcie, ale do tego celu musimy posłużyć się formatem kompresji danych ZIP bądź RAR.

  Czy tylko na ścianę?

  Fototapeta ze zdjęcia może być wykorzystana nie tylko na ścianę, ale także np.

  • na górną obudowę laptopa,

  • na drzwi w pokoju dziecka,

  • na drzwi do naszej sypialni, by nikt przez szybę do niej nie zaglądał,

  • doskonale też pokryje szybę w kabinie prysznicowej, ale wówczas musimy w zamówieniu zaznaczyć, iż chcemy fototapetę wodoodporną,

  • własny motyw możemy nanieść na pokrywę od muszli klozetowej,

  • ozdobić szafki,

  • i co tylko nam przyjdzie do głowy.


  Adres e-mail(np: [email protected])

  Numer telefonu(np: 123123123)

  Dowiedz się o swoim rabacie