Kolekcja fototapet do jadalni reprezentuje sobą kilkadziesiąt motywów, które podkreślą estetykę designu, pomogą wyrazić charakterystyczne cechy stylu wnętrza – i po prostu będą cieszyć oko domowników i gości niezwykłymi widokami.

Oprócz domowego zastosowania, fototapety do jadalni urozmaicą również wygląd przestrzeni publicznych. Stołówki w przedszkolu, szkole, czy biurze przybiorą przytulną domową atmosferę, jeśli ich ściany udekorowane będą ciekawymi zdjęciami. Taki wystrój zdolny jest nadać odpowiedniego nastroju, jeśli tylko zwrócicie uwagę na fakt wpływu kolorów na stan psycho-emocjonalny. A oto niektóre z nich:

  • Czerwony kolor działa pobudzająco na układ nerwowy, dlatego też na ścianie w jadalni powinien występować w umiarkowanej ilości. Ciekawymi elementami w kolorze czerwonym na tapetach mogą być fotografie i ilustracje z jagodami, warzywami czy też owocami. Malina i truskawka, pomidory i arbuz, papryka i plasterki grejpfruta „rysujcie” czerwone pyszności na ścianach na poprawę apetytu.
  • Panele z dominującym kolorem żółtym i pomarańczowym, stworzą przyjemną atmosferę i sprawią, że aż ślinka pocieknie. Żółty w zestawieniu z białym jest świetnym rozwiązaniem dla koloru mebli kuchennych, jak i pokoju dziecka.
  • Zielone akcenty przyniosą poczucie harmonii i komfortu. Kolor ten znany jest ze swoich relaksujących i kojących właściwości, dlatego też duża ilość zieleni idealnie wpisze się we wnętrze biurowej stołówki.

Fototapety 3D do jadalni: estetyka i funkcjonalność paneli

Często bywa, że typowy układ mieszkań przewiduje połączenie kuchni i jadalni, w takich przypadkach można po prostu „pobawić się” ciekawym wykończeniem ścian, a zarazem wizualnie dodać objętości ciasnemu pomieszczeniu. Natomiast gdy priorytetem jest nie tylko godna podziwu aranżacja, ale także korekta defektów ściany, ważne jest wtedy, aby dobrać odpowiedni obraz. Panoramiczne zdjęcia natury, architektury i krajobrazów – takie fototapety z efektem 3D wizualnie poszerzą przestrzeń i wcielą się w rolę głównego bohatera odpowiedzialnego za piękno.

Fototapeta do kuchni i jadalni pełni zadanie estetycznego i funkcjonalnego elementu. Celem projektantów jest oddzielenie strefy przygotowywania posiłków od strefy ich spożywania. Dlatego też ścianę w pobliżu stołu można udekorować w całości lub skupić się tylko na części. Pomysłów na design jest cała masa. Solidne, trwałe, przyjazne dla środowiska, a także łatwe w montażu i eksploatacji, piękne i niedrogie – wszystko, czym charakteryzuje się wystrój kuchni. Aby zamówić zadzwońcie +48 22 209 89 86.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić fototapeta wysokiej jakości 🎨

Rozwiń