Szukasz elementu, który nada twojemu wnętrzu charakteru? Nasze obrazy czarno-białe idealnie wpasowują się w nowoczesne przestrzenie, a bogata oferta sprawia, że między przeróżnymi płótnami znajdziesz ten pasujący również do twojej osobowości i wizji mieszkania. Najważniejsze przecież, żebyś ty czuł się tam dobrze.

CZARNO-BIAŁE OBRAZY: TEMATYKA PASUJĄCA DO TWOJEGO WNĘTRZA I TWOJEGO CHARAKTERU

Przytulne, stonowane czy może przyciągające wzrok, skupiające na sobie uwagę? Najważniejsze to zadać sobie pytanie czego od swojego wnętrza oczekujesz, jak ty masz się w nim czuć? To właśnie w mieszkaniu odpoczywamy po ciężkim dniu pracy, chowamy się przed światem czy najzwyczajniej w świecie spędzamy miło czas. To dlatego też, tak ważne jest, by wybrać obrazki na ścianę wpasowujący się w klimat wnętrza i jednocześnie sprawiający, że sami się uśmiechamy i czujemy satysfakcję. W ofercie naszego sklepu znajdziesz przeróżną tematykę:

  • Architekturę

  • Abstrakcję

  • Naturę

  • Portrety

OBRAZY NA PŁÓTNIE CZARNO-BIAŁE: W JAKICH POMIESZCZENIACH SIĘ NAJLEPIEJ SPRAWDZĄ?

Obrazy czarno-białe zdecydowanie wpasują się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Świetnie odnajdą się w stylu skandynawskim, szczególnie gdy szukasz obrazów do salonu. Wtedy najlepiej też wybierać płótna z elementami architektonicznymi lub efektami 3D. Dodają one świeżości wnętrzu, a ty możesz się poczuć jednocześnie zrelaksowany i mieć namiastkę swojego ukochanego miasta na co dzień.

OBRAZY CZARNO-BIAŁE: KTÓRE WYBRAĆ DO SYPIALNI, A KTÓRE DO KUCHNI?

Czarno-białe obrazy sprawdzą się równie dobrze w innych pomieszczeniach. Do sypialni najlepszym wyborem będą obrazy na płótnie z motywem natury – dmuchawce lub też drzewa. Świetnie odnajdą się tam również sensualne portrety. Najlepiej zestawiać je z kwiatami doniczkowymi, podkreśla to kontrast i paradoksalnie dodaje przytulności wnętrzu. A w sypialni jest to jedna z najważniejszych cech, prawda?

Gdy szukasz dekoracji do modernistycznej kuchni, obrazki czarno-białe do wydruku też świetnie się wpasują we wnętrze. By dodać charakteru, dobrze jest bawić się nie tylko tematyką, ale również formą. W sklepie Uwalls znajdziesz nie tylko pojedyncze płótna, ale również obrazy modułowe. Składają się one z dwóch, trzech, a czasem nawet sześciu części. Takie ozdoby na ścianę mogą dopełnić całą aranżację i sprawić, że gotowanie i rozmowy przy kuchennym stole będą jeszcze przyjemniejsze.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić obrazy wysokiej jakości 🎨

Rozwiń