Klimatyczne obrazy do sypialni to niezawodny sposób na nadanie wnętrzu charakteru i przytulności. Aranżacja tego konkretnego pomieszczenia jest szczególnie istotna, bowiem to w nim spędzamy niemal jedną trzecią swojego życia. Sypialnia jest również pomieszczeniem najbardziej prywatnym, wobec czego umieszczone w niej dekoracje mogą wyrażać nawet najskrytsze myśli jej właściciela.

Jakie wybrać obrazy do sypialni?

Ponieważ sypialnia to prywatna oaza spokoju, zawieszone w niej obrazy na płótnie mogą przedstawiać dosłownie wszystko, co wymarzy sobie jej właściciel. Z zasady dążymy jednak do tego, aby były to grafiki emanujące spokojem, romantyzmem i szczęściem, które sprzyja wyciszeniu i relaksowi. W sypialni sprawdzą się zatem:

 • minimalistyczne i nowoczesne wzory geometryczne w ciepłych kolorach,
 • wszelkiego typu krajobrazy przedstawiające wodospady, góry lub lasy,
 • abstrakcje o pozytywnym zabarwieniu.

Jak dobierać obrazy na płótnie do pokoju w różnych stylach aranżacyjnych?

Obrazy do sypialni na płótnie mogą wyrażać osobowość właściciela oraz przepięknie podkreślać styl aranżacyjny wystroju wnętrza. Jeśli jest to pokój bardzo nowoczesny, minimalistyczny lub wręcz surowo urządzony, dobrze sprawdzą się w nim modne obrazy do sypialni 3D, dające wrażenie wielowymiarowości. W pokojach bardziej romantycznych lub glamour lepiej zaprezentują się ręcznie malowane:

We wnętrzach industrialnych czy loftowych najczęściej stawia się na obrazy 3D do sypialni lub grafiki z napisami oraz widoki na miasto, zwłaszcza te czarno białe. Pejzaże przedstawiające las, łąkę lub akweny wodne nadają się z kolei do pomieszczeń w każdym stylu aranżacyjnym.

Obrazy na płótnie do sypialni - romantyczne czy abstrakcyjne?

Po czym poznamy romantyczne obrazy malowane na płótnie do sypialni? Przede wszystkim po ich neutralnej, ciepłej kolorystyce, lekkości i ulotności. Będą to kolorowe kwiaty, łąki i zjawiskowe krajobrazy, które widzimy oczyma wyobraźni, gdy tylko zapadamy w sen. Takie grafiki polecane są szczególnie dla osób, które w swojej sypialni pragną wyciszyć się i zrelaksować. Z kolei dedykowana wnętrzu sypialni abstrakcja to najczęściej obraz o intensywnej, lecz pozytywnej kolorystyce lub ekskluzywne karykatury przedstawiające piękno ciała kobiety. Tego typu produkty wybierają najchętniej osoby o silnym charakterze, które nie boją się wyrażać swoich upodobań i emocji odważnymi grafikami. Niezależnie od tego, na którą pozycję z kolekcji nowoczesnyh obrazów do salonu się zdecydujemy, ważne aby emanowała ona dobrą energią, zgodną z założeniami sztuki dekorowania wnętrz feng shui.

Obrazy do pokoju na płótnie - pojedyncze czy wieloczęściowe?

Sklep Uwalls oferuje swoim klientom zarówno obrazy pojedyncze, dostępne w wielu rozmiarach, jak i obrazy modułowe, złożone z:

 • dwóch,
 • trzech,
 • czterech,
 • pięciu,
 • sześciu części.

To, jaki produkt wybierzemy, uzależnione jest przede wszystkim od wielkości sypialni, dostępnego na ścianach miejsca, stylu aranżacyjnego pokoju i preferencji właściciela. Nad łóżko najlepiej sprawdzą się duże obrazy do pokoju zorientowane poziomo lub warianty wieloczęściowe. Z kolei obrazy tryptyki do sypialni to najlepszy wybór, jeśli mamy do zagospodarowania dużą powierzchnię i nie chcemy, aby pojedynczy obraz prezentował się na niej karykaturalnie lub boimy się samodzielnie tworzyć oryginalne zestawienia.

Dlaczego warto wybrać obrazy do sypialni z naszej oferty?

Obrazy na płótnie do sypialni, które oferujemy to tanie produkty o doskonałym stosunku jakości do ceny. Grafiki nanoszone są w sposób trwały, dokładny i dobrze nasycony kolorem, a same obrazy na ścianę wykonane starannie, z dbałością o detale. Na rynku wyróżnia nas również bogaty wybór kolekcji odpowiednich do wnętrz w każdym stylu aranżacyjnym. Dajemy swoim klientom także możliwość:

 • doboru rozmiaru produktu,
 • podzielenia go na części modułowe, które pozwalają na efektowne zagospodarowanie całej ściany pomieszczenia,
 • wykończenia obrazu lakierem,
 • zapakowanie produktu jako prezent dla bliskiej osoby.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić obrazy wysokiej jakości 🎨

Rozwiń