Fototapety z efektem głębi to jest design wnętrza w korzystnym świetle. Korzystnie podkreślają zalety dużych pomieszczeń i ukrywają mankamenty małych przestrzeni. Idealnie sprawdzą się zarówno w apartamentach jak i i niewielkich przytulnych pokojach urządzonych w stylu klasycznym, shabby chic lub high-tech. Fototapeta przestrzenne powiększające wnętrze – zmienią tradycyjne wyobrażenie o wystroju salonu, sypialni abo przedpokoju, a także stworzą niepowtarzalne i nowoczesne wnętrze.

Nie sposób nie zauważyć mnóstwa zalet fototapet z perspektywą i całkiem logicznym byłoby sądzić, że trzeba za nie słono zapłacić. W rzeczywistości cena takiego wykończenia niczym nie różni się od ceny innych tematycznych tapet. Wszystko polega na trafnym wyborze motywu i ilustracji. Na naszej stronie internetowej znajdziecie kolekcję tapet do druku na każdy gust.

Fototapeta z efektem głębi: tematyka motywów, które poszerzą przestrzeń

Projektanci preferują fototapety przestrzenne z efektem głębi 3D z tego względu, że ten rodzaj wykończenia pozwala nie tylko artystycznie ozdobić przestrzeń, ale przede wszystkim optycznie powiększyć pomieszczenie. Poza tym ogromny wybór asortymentu znacznie rozwinie kreatywność i pozwoli stworzyć oryginalne metamorfozy.

  • Motywy florystyczne na szeroką skale wykorzystywane są przy aranżacji sypialni, pokoju dziecka lub kuchni. Ponadto, istnieje możliwość dopasowania obrazu do każdego stylu wnętrza. Przykładowo, fioletowe i liliowe odcienie w zestawieniu z białym, mlecznym i beżowym stworzą romantyczny wystrój w stylu prowansalskim i shabby chic. Kolorowe stylizowane kwiaty wprowadzą do wnętrza motywy etniczne.
  • Wśród najczęściej wybieranych motywów fototapet z perspektywą na wymiar, znajdują się te przedstawiające architekturę. Najchętniej wykorzystywane są do dekoracji salonów i jadalni. Przytulne zabytkowe uliczki, piękne zamki, panoramy miasta nadadzą kompozycji dynamiki i stworzą wyjątkową atmosferę. Idealnie uzupełnią wnętrza urządzone w różnych stylach: od klasyki do urbanistyki.
  • Dla miłośników zaskakujących i fantastycznych iluzji przygotowaliśmy motywy zawierające geometryczne abstrakcje , które z łatwością powiększą przestrzeń. Takie sceny przeniosą wnętrze w równoległy wszechświat, składający się z dużych i kolorowych figur geometrycznych.

Spójrzcie na układ swojego mieszkania z innej perspektywy, zadzwońcie do nas .+48 22 209 89 86.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić fototapeta wysokiej jakości 🎨
Rozwiń