Mówiąc o bogactwie wzorów i motywów fototapet Uwalls, nie mozemy pominąć tak wyjątkowej kategorii. Prawdziwe dzieła sztuki zostały poddane delikatnej obróbce graficznej, aby zdobić wasze ściany i zbierać zachwycone komplementy. Więcej znanych (oraz niezbyt znanych, ale równie pięknych) motywów można zobaczyć w kategorii Fototapety artystyczne. Umieściliśmy w niej więcej dzieł sztuki, które nie wymagają specjalnej aranżacji i doskonale odnajdą się w eklektycznym współczesnym mieszkaniu.

Do wnętrza, udekorowanego wyrafinowaną szykowną tapetą, najbardziej odpowiednie będą meble w klasycznym stylu, a także ściany, wykończone w kolorze naklejonej fototapety. Spójny wygląd, odpowiednie dekoracje i przemyślane oświetlenie - to klucz do aranżacyjnego sukcesu.

Do zalet fototapet Uwalls należą trwałość, odporność na różne czynniki zewnętrzne, a także wyjątkowe walory estetyczne. Wiąże się to z ogromną uwagą, którą przykładamy do wyboru atramentu, drukarki czy materiału, na którym zostaną one wydrukowane. Najnowsze technologie, certyfikowane (ekologiczne i bezpieczne) tworzywa, a także wyjątkowe projekty graficzne sprawiają, że okres użytkowania naszych tapet wydłuża się do ponad 10-20 lat.  Nie musisz już zmieniać fototapety, bo straciła swój wygląd! Tapety Uwalls będą cieszyć oko przez  długie lata, aż zechcesz całkowicie zmienić wygląd swojego wnętrza.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić fototapeta wysokiej jakości 🎨"

Rozwiń