Zjawiskowe i niepowtarzalne, spokojne i romantyczne - niebo może mieć tak wiele opisów, że nie byliśmy w stanie wszystkich ich tutaj zmieścić. Za to z powodzeniem wybraliśmy najładniejsze fototapety, przedstawiające niebo w różnych jego odsłonach: realistycznej i malowanej, zachmurzonej i pogodnej, dziennej i nocnej. Więcej zdumiewających wzorów i motywów o podobnej tematyce można znaleźć w kategorii “Kosmos” - umieściliśmy tam piękne zdjęcia naszej galaktyki, które od teraz mogą zdobić wasze wnętrza.

Żeby fototapeta służyła długo, a jej piękny wygląd i doskonałe odwzorowanie kolorów utrzymały się jak najdłużej, zalecamy dodatkowe pokrycie tapety lakierem akrylowym, który nakładamy cienką warstwą, chroniącą obraz przed negatywnymi wpływami zewnętrznymi. Pokrycie akrylowe również czyni tapetę zmywalną i odporną na wszelakie zanieczyszczenia - wystarczy przetrzeć jej powierzchnię wilgotną ściereczką.

Aby proces montażu naszych fototapet był przyjemny i szybki, przygotowaliśmy dokładne instrukcje, które razem z klejem umieszczamy w opakowaniach tapety. Nawet osoba bez doświadczenia potrafi nakleić tapetę w jedynie kilka godzin, nie sięgając po pomoc profesjonalnej ekipy. Co dopiero ktoś, kto nie jest już w tej sprawie nowicjuszem!

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić fototapeta wysokiej jakości 🎨"

Rozwiń