Obrazy impresjonistyczne stanowią efektowne uzupełnienie każdego wnętrza. Wprowadzają wyjątkowy nastrój i sprawiają, że dom stanie się przytulny. Impresjonizm pozwoli na dostosowanie wystroju do własnej estetyki, według indywidualnych odczuć. Subtelne dodatki uzupełnione przez romantyczną atmosferę rozświetlą kolorami domowe pomieszczenia.

Malarstwo impresjonistyczne - do jakich wnętrz będą pasować obrazy?

Obraz impresjonistyczny będzie idealnie komponować się ze stylem nowoczesnym, skandynawskim czy vintage. Malarstwo to ma bardzo indywidualny odbiór, przez każdego może być interpretowany nieco inaczej. Dzięki temu zyskują na znaczeniu i są często wybierane jako uzupełnienie wystroju. Warto zdecydować się również na znane obrazy impresjonistyczne. To kopie dzieł sztuki pokazywanych w najbardziej prestiżowych galeriach na całym świecie. Propozycje na ścianę będą pasować do następujących wnętrz:

  • nowoczesnych salonów utrzymanych w minimalistycznej stylistyce
  • pokoi gościnnych w jasnych i ciemnych barwach
  • stonowanego przedpokoju w celu stworzenia kontrastu
  • klimatycznej sypialni
  • domowego gabinetu
  • narożnej biblioteczki

Obrazy w stylu impresjonistycznym - sprawdzony sklep internetowy

Obrazy w stylu impresjonistycznym wyróżniają się niepowtarzalną rozświetloną aurą. Malarze starają się uchwycić ulotną chwilę, dlatego wizerunki osób lub przedmiotów mogą wydawać się nieco rozmyte. Charakteryzuje je bogactwo barw, zwłaszcza jasnych odcieni, które uzupełnione są kontrastowym światłocieniem. Można spostrzec również nieco zaburzoną równowagę kompozycyjną, która ma sprawiać, że wizerunek przedstawiony na obrazie będzie sprawiał wrażenie dynamicznego.

Cena zróżnicowana jest w zależności od konkretnej propozycji oraz wymiarów. Olejne obrazy sprawią, że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru i będzie wyglądać jak z prestiżowych magazynów wnętrzarskich. Nowoczesny design mebli może być uzupełniony poprzez kolorowe propozycje z charakterystycznym rozmyciem. Na Uwalls znajdą Państwo propozycje obrazów impresjonistycznych w różnej kolorystyce, co pozwoli na dobranie danego dzieła do każdego wnętrza.

Rozwiń