REKLAMACJE I ZWROTY

 

 

Wymiana lub zwrot fototapet jest możliwy w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu towaru. Aby skorzystać z tej opcji, upewnij się, że produkt nie był używany i nie ma na nim śladów użytkowania, brak pęknięć, plam, zadrapania itp.

 

Jeżeli towar przyszedł z wadą : brak druku (smugi, plamy, których nie było na zdjęciu, które zostało wybrane do zamówienia i inne), inny obraz, inny materiał, są wyraźne uszkodzenia (spowodowane transportem), brak części zamówienia - w takim przypadku zrealizujemy twoje zamówienie calkowicie za darmo.

 

 

Jezeli zauważysz, że paczka jest uszkodzona – musisz przyjąć ją od kuriera, ale poproś, o otwarcie w jego obecności. Należy sporządzić raport uszkodzenia z kurierem. Zrób zdjęcia i wyślij je do nas w celu dalszego rozpatrzenia reklamacji.

 

 

Złożyć wniosek o zwrot towaru można, kontaktując się z naszym managerem (czat, info linia). Lub pisząc do nas na e-mail [email protected]

 

 

 

 

 

Zdarzają się przypadki, kiedy jesteśmy zmuszeni odmówić zwrotu lub wymiany:

  • Jeśli towar został uszkodzony nie z winy usługi przewozowej.
  • Towar już był używany – tapety zostały przyklejone, klej w zamówieniu był używany.
  • Indywidualne zamówienie, zaprojektowane zgodnie z własnymi wymaganiami, nie podlega zwrotowi lub wymianie.
  • Reklamacja została złozona po 14 dni kalendarzowych od daty zakupu towaru.

 

 

 

 

Akceptujemy zwrot/wymianę tapety w nowym i niewykorzystanym stanie, w oryginalnym opakowaniu. Po otrzymaniu towaru na wymianę / zwrot nasi pracownicy sprawdzą stan fototapet do kontroli jakości w ciągu 2-5 dni roboczych. Po sprawdzeniu stanu tapety, zrobimy zwrot pieniędzy lub wymianę na inne tapety w ciągu 14 dni roboczych. W przypadku zwrotu pieniędzy za produkt nie ponosimy kosztów wysyłki. O konieczności zwrotu fototapet powiadomi menadżer.

 

 

 

 

Do wad technicznych nie odnoszą się różnice w kolorze, przewidziane podczas użytkowania i odtwarzania obrazu na różnego rodzaju sprzętu – monitor komputerowy, telefon, tablet.

Reklamacje po naklejeniu fototapet nie są akceptowane.