FOTOTAPETA LAS: WYSTRÓJ POPRAWIAJĄCY NASTRÓJ

1/3 powierzchni lądu na świecie zajmują tereny leśne.🌳 Około 38 milionów kilometrów kwadratowych malowniczych widoków z drzewami zamieniły się w kolekcję inspirujących dekoracji. Fototapeta las to bogactwo zielonych wysepek z całego świata, z których każda może wyrosnąć na dowolnej ścianie: czy to w przytulnym domu, kompleksie hotelowym, pracy czy miejscu rozrywki.

  • Różne gatunki drzewa, sosnowy, brzozowy wykorzystywane są do produkcji nie tylko mebli i papieru, ale także instrumentów muzycznych. Drzewo to źródło komfortu, przyjemnych dla ucha dźwięków i niezawodny kompan w pracy urzędnika. Oprócz tego, jego celem jest podniesienie estetycznych walorów wystroju wnętrza. Niezwykłe pejzaże w dużym formacie na ścianie pozwolą się odprężyć, a także poprawią samopoczucie.
  • Największe zalesienie wśród krajów europejskich, obserwuje się w Finlandii i wynosi 70%. Przeciwieństwem jest Królestwo Wielkiej Brytanii, gdzie nawet przez gęstą mgłę można zauważyć deficyt terenów leśnych. Jeśli waszym oczom podobnie jak oczom przeciętnego anglika brakuje widoku drzew, jesiennego lasu, bambusowy las, to najpewniej fototapety z serii las, idealnie trafią w wasze gusta. Piękny krajobraz, który nadaje się również dla dzieci.
  • Szacuje się, że najstarsze drzewo ma ponad 2000 lat i ośnie ono w litewskim lesie.
  • Najwyższe zaś to sekwoja, znajduje się w Kalifornii i patrzy na swoich braci z wysokości 112 metrów. Na świecie jest jeszcze wiele niesamowitych przedstawicieli flory ze zwierzętami, już teraz każdy z nich może stać się waszym codziennym towarzyszem w domu, w sypialni, pracy lub ulubionym miejscu wypoczynku. Kolekcja takich gatunków (zimowy, jesienią, drzewa) spodoba się wszystkim.

FOTOTAPETY LAS WPŁYNĄ NA WYOBRAŻENIE

Wykończenie ścian freskami z motywami przyrody we mglestworzy we wnętrzu, atmosferę tętniącą życiem. Oprócz pozytywnych emocji, tapety z krajobrazem wpłyną na wyobrażenie o rozmiarach pomieszczenia. Jeśli planujecie optycznie powiększyć pokój, zdaniem projektantów warto wybrać zdjęcia panoramiczne, okno z widokiem na las z ujęciem lasu brzozowego lub boru sosnowego.

Każda dekoracja przygotowywana jest pod konkretne wymiary pomieszczenia. Waszym zadaniem jest dopasowanie kompozycji zgodnie ze swoimi oczekiwaniami: od rozmiarów po materiały, aż po barwy i filtry. Na naszej stronie internetowej i w banku zdjęć znajdziecie mnóstwo propozycji do wyboru. Możliwe jest również zamówienie tapet z własnych zdjęć.✨

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić fototapeta wysokiej jakości 🎨"

Rozwiń