Panoramiczne fototapety – efekt głębi

Decydując się na zmianę aranżacji ścian domu, warto wziąć pod uwagę panoramiczne fototapety, których zaletą jest nieskończenie wiele motywów do wyboru: pola, doliny, panoramy gór, morskie scenerie i wiele innych.

Zaletą tych fototapet jest to, że można oklejać nimi od razu kilka ścian, co nada pomieszczeniu większej przestrzeni i głębi.

Wysokiej jakości zdjęcia odwzorowane na fototapetach są w stanie diametralnie odmienić atmosferę pomieszczenia i dodać stylowych elementów.Oklejcie ścianę w swoim gabinecie panoramicznymi zdjęciami z wizerunkami regałów z książkami, a przekonacie się jak szykownie wyglądają takie metamorfozy.

Projektanci z chęcią sięgają po panoramiczne fototapety, aby wygładzić kąty i ukryć niedoskonałości ścian. Niejednokrotnie korzystają z takich motywów, które za jednym zamachem pokryją kilka ścian a czasami nawet sufit.

Doskonale w takich sytuacjach sprawdzą się zdjęcia z drzewami, bezkresnym polem na tle błękitnego nieba, lasu lub pejzażu górskiego.Dla całkowitego efektu warto wykorzystać podświetlenie.

Elegancki gabinet z fototapetami panorama miasta

Dana tematyka od dawna cieszy się popularnością przy aranżacji ścian biur i nowoczesnych centrów biznesu. Panorama Nowego Jorku, Tokio i Szanghaju urzeka swoim pięknem i potęgą. Tego typu wystrój miejsca pracy, sal konferencyjnych i recepcji, pomoże podkreślić styl i kreatywność Waszej firmy.

Panoramiczne fototapety do kuchni – stylowy wystrój na zamówienie

Nowoczesne technologie i bogactwo materiałów to wspaniała okazja, żeby w twórczy sposób zaprojektować kuchnie. Panoramiczne fototapety na wymiar — to praktyczna i nowoczesna alternatywa.Tutaj macie pole do popisu, użyjcie wyobraźni: panorama ulubionego miasta, krajobraz a może morska dal - wszystko, czego dusza zapragnie, ważne, żeby motyw dopełniał styl pomieszczenia.

Jak widać, wykorzystanie panoramicznych zdjęć we wnętrzu, niesie za sobą wiele korzyści i zalet, może pomóc rozwiązać niektóre wady konstrukcyjne mieszkania i stworzyć niesamowite wrażenie "głębi". Na Uwalls.pl znajdziecie mnóstwo pomysłów i inspiracji!

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić fototapeta wysokiej jakości 🎨"

Rozwiń