Jesteś miłośnikiem zwierząt? Pragniesz ozdobić swoje mieszkanie nowoczesnymi, oryginalnymi wizerunkami tych pięknych istot? Czy raczej chcesz sprezentować bliskiej Ci osobie coś niebanalnego, ale jednocześnie trafionego i ze smakiem? W ofercie Uwalls na pewno znajdziesz to, czego poszukujesz. Różnorodne obrazy zwierzęta na płótnie czekają właśnie na Ciebie.

Obrazy zwierząt na płótnie do Twojego domu

Ściany udekorowane wizerunkami zwierząt domowych jak i dzikich od razu dodadzą Twojemu domowi przyjaznej atmosfery, ale też zmysłowego charakteru. W sklepie Uwalls prezentowanych jest mnóstwo słynne obrazy zwierząt gatunków, które nieczęsto są widokiem dnia codziennego. Jednak możesz to zmienić już teraz, zamawiając upatrzoną pozycję dostępną na sprzedaż.

Wybierz spośród wielu propozycji z wizerunkami:

  • majestatycznych lwów (jeśli jesteś fanem słynnego Króla Lwa, to coś dla Ciebie!),
  • uroczych słoni,
  • niepowtarzalnych zebr,
  • lekkich dla oka flamingów,
  • groźnie spoglądających tygrysów

oraz innych, również udomowionych stworzeń. Wybierz to zwierzę, które najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość i znajdź dla niego miejsce, z którego będzie promieniować swoim wdziękiem.

Jako prezent obrazy ze zwierzętami

Obrazki na ścianę do druku o tematyce tak uniwersalnej jak świat zwierząt to idealny materiał na prezent na każdą okazję:

  • urodziny,
  • rocznica ślubu,
  • kupno nowego mieszkania, przeprowadzka,
  • święta.

Delikatne wzory zwierzęce świetnie nadają się do pokoju nowo narodzonego dziecka. Kto wie, może w przyszłości pobudzi to w nim chęć poznawania ich życia bliżej? Ostre barwy papugi jako ozdoba w biurze zmotywują Twoich współpracowników do pracy, a czarno białe grafiki dodadzą nutę spokoju w barwnym salonie rodziców.

Kompozycja zależy wyłącznie od Ciebie

Oprócz szerokiej gamy barw, Uwalls ma do zaoferowania bogactwo modułów, według których chcesz, aby przedstawiono Twój obraz na płótnie zwierzęta. Cena każdej wyjątkowej kombinacji jest zależna od jej skomplikowania oraz rozmiaru. Dobierz je tak, aby łączyły się z otoczeniem i uzupełniały charakter Twojego mieszkania.

Dostępnych jest też kilka stylów, w jakich prezentowani są przedstawiciele królestwa zwierząt. Uwielbiasz współczesne, realistyczne zdjęcia dzikiej przyrody, a może preferujesz olejne obrazy w stylu malarskim? Do minimalistycznie urządzonego mieszkania pasować będą geometryczne kompozycje, idealne w swej prostocie. Od tego momentu Twoje spojrzenie na te stworzenia zmieni się całkowicie - zauważysz szczegóły charakterystyczne dla gatunku, odkryjesz i lepiej zrozumiesz ich naturę.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić obrazy wysokiej jakości 🎨

Rozwiń