Prąd artystyczny Pop-Art powstał dawno temu - po II wojnie światowej, a korzenie jego sięgają do ekspresjonizmu abstrakcyjnego. Zbyt abstrakcyjnie? No to przejdźmy do konkretów!

W kategorii Pop-Art znajdują się liczne motywy fototapet, wykonanych w stylu, lekko przypominającym komiksowy. Charakteryzują ten styl jaskrawe kolory, uproszczona kompozycja, wysoka kontrastowość.

Ze względu na swój barwny wygląd, takie tapety najlepiej odnajda się w mieszkaniach młodych, aktywnych osób, w postaci głównego akcentu we współczesnych wnętrzach, a także podczas aranżacji pokoju dla starszego dziecka czy nastolatka. Więcej kreskówkowych motywów można znaleźć w kategorii Fototapety dla dzieci, aczkolwiek zainteresowania młodzieży mogą być różne.

Właśnie dlatego posiadamy tak ogromny katalog wzorów i motywów - chcemy, aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Dla wygody naszych klientów u góry strony znajduje się wyszukiwarka, do której wystarczy wpisać słowo kluczowe - na przykład, związane z zainteresowaniami. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia listy kategorii, gdzie sama nazwa może podpowiedzieć o perełkach, które w niej znajdziecie.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić fototapeta wysokiej jakości 🎨"

Rozwiń