Jak zaprojektować mieszkanie, aby było zarazem stylowe i przytulne? Odpowiednio wykreowana aranżacja ścian jest odpowiedzią na to pytanie. Pozwala ona tworzyć niepowtarzalny klimat i dodać coś personalnego do wystroju. Coś z czym się utożsamiamy.

Nowoczesne obrazy wyrazem współczesnej architektury wnętrz

Sposobów stylizacji ścian jest mnóstwo. Można ja upiększać, tapetami, zdjęciami, lustrami, a nawet kwiatami. Nowoczesne obrazy na ścianę również znalazły szerokie grono zwolenników. Nie bez powodu, ponieważ są idealnym połączeniem modernizmu z estetyką. Ponadto wybór wzorów jest tak duży, że każdy jest w stanie znaleźć coś zgodnego z własnym gustem i aranżacją poszczególnych pomieszczeń.

Idealna dekoracja modnego domu Odpowiedni styl

Obrazy na płótnie przedstawiające piękne motywy kwiatowe, zioła, elementy porcelany doskonale potrafią zdobić kuchnie. Natomiast do salonu, sypialni wybierane są wzory ze stonowanych, spokojnych kolekcji lub całkiem przeciwnie z awangardowych, kuszących i przyciągających oko. Nie należy przy tym zapomnieć o udekorowaniu takich miejsc, jak korytarz, a nawet łazienka. One też potrzebują charakteru.

Kreowanie przestrzeni poprzez kształt

Dodatkowym atutem obrazów są ich różne rozmiary i wielkości, dzięki czemu można łatwiej dobrać odpowiedni motyw do przestrzeni dużych i małych. Są dostępne nawet obrazy dzielone, które fantazyjnie wyglądają na ścianie oraz tryptyki, który składają się z trzech części nie zaburzając przy tym całości wzoru. Stanowią one idealne rozwiązanie dla tych, którym znudziły się standardowe, czasem banalne klasyczne prezentacje.

Obrazy na ścianę nowoczesne nie tylko dla bogaczy

Okazuje się że zdobienie ścian obrazami PicassoVan Gogha drukowanymi na płótnie to tani odpowiednik tych malowanych własnoręcznie, zakupionych w galerii. Różnicę pomiędzy nimi trudno zauważyć. Okazuje się, że można wnieść do domu nutę elegancji, szyku i stylu za naprawdę niewielkie pieniądze oraz dać się ponieść fantazji w tworzeniu własnych kompozycji i aranżacji przestrzeni. W końcu tam jest dom, gdzie czujemy się najlepiej, najbezpieczniej i najcieplej, gdzie możemy być swobodni.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić obrazy wysokiej jakości 🎨

Rozwiń