Nowoczesne wnętrze w stylu glamour jest dość wymagające, dlatego też wiele osób może mieć problemy jego aranżacją. Jak skutecznie i stosunkowo tanio ozdobić takie wnętrze? Które dekoracje będą najlepsze? W odsieczy na takie problemy przychodzą obrazy glamour oraz sklep Uwalls, w którym znajdziesz korzystne ceny i wiele ciekawych modeli.

Obraz glamour – te typy warto znać

Nowoczesne obrazy do salonu mogą mieć wiele odsłon. Tak samo jest w przypadku szczególnego rodzaju takich dzieł, którymi są obrazy w stylu glamour. Obecnie bardzo popularne są drukowane obrazy na płótnie:

  • czarno białe – będą doskonale wyglądać przy minimalistycznych wnętrzach, ale również pasują do łazienki;
  • geometryczne – królowa nauk matematyka wkrada się nawet na pole dekoracji glamour;
  • w wymiarze 3D – obraz do salonu glamour w takiej postaci skutecznie powiększy przestrzeń optycznie;
  • nawiązujące do stylu pop art – taka dekoracja idealnie pasuje do stylu glamour w wydaniu nowoczesnym;
  • wykorzystujące kolor srebrny i złoty – elegancja w pełnym wydaniu to doskonała opcja np. do sypialni.

Obraz na ścianę glamour zamiast fototapety: co do wnętrza glamour?

Popularne w ostatnim czasie fototapety w przypadku wnętrza glamour powinny ustąpić miejsca obrazom. Drukowane obrazy Uwalls to doskonała alternatywa, dzięki której całe wnętrze będzie zgrane ze sobą i dobrze skomponowane. Aby całość prezentowała się dobrze, warto pomyśleć, by kolory ujęte na obrazie powtarzały się również we wnętrzu w innych akcentach – np. na zasłonkach, firankach czy poduszkach ulokowanych na kanapie, ponieważ dzięki temu prostemu trickowi cały pokój będzie wyglądał jakby był aranżowany przez specjalistę.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić obrazy wysokiej jakości 🎨

Rozwiń