Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy
Print Landing

Fotoobraz na płótnie

Prześlij
Możesz dołączyć pliki: jpeg, png, tiff, psd, eps
Pobierz układ
Wypełnienie wniosku nie zobowiązuje Cię do niczego

Nasze zalety

wykonanie 1 dzień

płatność przy
odbiorze

darmowy projekt
indywidualnie dla Ciebie

płatność przy
odbiorze

Wybierz swoją wersję obrazu

Portret w stylu pop-artu

Portret w stylu pop-artu

Pop-art portrait - doskonały prezent dla siebie i swoich bliskich! Dzięki profesjonalizmowi projektantów dostaniesz graficzny portret na pograniczu rzeczywistości i świata komputerów.

Otrzymaj projekt
DOSTĘP DO UKŁADU
Modułowy obraz po zdjęciu

Modułowy obraz po zdjęciu

Eksperci opracują oryginalny szablon oparty na zdjęciach i Twoich życzeniach. Wymiary, rodzaj cięcia, liczba segmentów - wszystko to jest wybierane indywidualnie dla każdego przypadku.

Otrzymaj projekt
DOSTĘP DO UKŁADU
Reprodukcje

Reprodukcje

Reprodukcja jest jednym z najbardziej udanych rozwiązań dla wszystkich, którzy cenią historię, sztukę i po prostu piękno. Takie obrazy nie są sprzedawane w sklepach razem z towarami konsumpcyjnymi, ale są wykonywane na zamówienie. Dlatego taki obraz z pewnością będzie wart uzupełnienia Twojego wnętrza.

Otrzymaj projekt
DOSTĘP DO UKŁADU
Przetwarzanie w stylu komiksowym

Przetwarzanie w stylu komiksowym

Wielu z nas lubi komiks, ten styl jest idealny na prezent dla osoby, która pasjonuje się tą kulturą. Z powodu nienaturalnych proporcji ciała, wyraźna twarz naśladuje organicznie pasuje do ogólnej koncepcji rysunku i pozwala stworzyć oryginalny portret osoby, z naciskiem na jego emocjonalne tło.

Otrzymaj projekt
DOSTĘP DO UKŁADU
Stylizacja do malowania

Stylizacja do malowania

Stylizowane obrazy są jak najbliżej obrazów. Stylizacja zamieni nawet niezbyt udane i wysokiej jakości zdjęcie w oryginalny element wnętrza, który stanie się wspaniałym prezentem i ozdobą każdego pomieszczenia.

Otrzymaj projekt
DOSTĘP DO UKŁADU
Kolaż zdjęć na płótnie

Kolaż zdjęć na płótnie

Chcesz zrobić niezapomniany prezent? Kolaż zdjęć na płótnie to najlepszy wybór! Wszystkie zdjęcia są tworzone bez użycia standardowych szablonów i biorąc pod uwagę wszystkie życzenia i niuanse. Aby utworzyć kolaż można użyć trzech lub czterech zdjęć i kilkudziesięciu.

Otrzymaj projekt
DOSTĘP DO UKŁADU

Przykłady pracy

Портрет в образе на холсте
Печать фото на холсте
Картина на холсте
Печать фото на холсте
Арт портрет на холсте
Картина фото коллаж
Цифровая отрисовка фото
Картина на холсте
Картина на холсте
Портрет на холсте
Фото на холсте

Materiały

Naturalne płótno

Włóknina

Włóknina – gęsty materiał do druku cyfrowego, trwały i wodoodporny o średniej ziarnistości. Cechuje się realistycznym oddaniem szczegółów. Ścierki są ręcznie naciągane na noszach sosnowych. Wszystkie materiały są przyjazne dla środowiska i nie mają szkodliwych oparów. Pigmentowane atramenty na bazie wody są bezwonne. Nosze wykonane są z wysokiej jakości sosen połączonych.

Recenzje

Fotoobrazy na płótnie z twojego zdjęcia – istota i cechy?

Druk na płótnie na podstawie fotografii zamawiającego jest wyjątkowym sposobem na odmianę wnętrza, czyniąc je niepowtarzalnym i nadając jego przestrzeni indywidualnego charakteru. Osobisty motyw sprawdzi się zarówno przy dekoracji sypialni, jak i kuchni, salonu, pokoju dziecięcego czy innych pomieszczeń. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować druk najwyższej jakości.

Wybierając druk zdjęcia na płótnie, sami tworzycie wnętrze, które w pełni będzie odpowiadało waszemu gustowi. W charakterze motywu sprawdzi się dowolne zdjęcie, pod warunkiem, że spełnia ono wymagania odnośnie samej jakości. Zdjęcia na płótnie będą tętniły bogactwem palety barw, zachowując jednocześnie jego kompozycje i szczegółowość.

Podstawą naszych obrazów jest naturalne płótno, które zapewnia maksymalne podobieństwo do obrazów wykonanych ręcznie. Do druku wykorzystujemy ekologiczne tusze, które cechują się odpornością na wodę, promienie słoneczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Jeśli od zawsze marzyliście, aby w waszym domu wisiał prawdziwy obraz, ale nie mogliście zdecydować co będzie jego motywem przewodnim – dlaczego nie zacząć by od obrazu, który będzie spełnieniem waszych oczekiwań.


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie