Nowoczesne dekorowanie domu w dużej mierze opiera się na charakterystycznym stylu, jaki tworzy się w mieszkaniu. Można to bardzo łatwo osiągnąć dzięki tapetom ściennym. Jest to prosty sposób na pokrycie ściany i zmianę stylu. Tapety japońskie na ścianę to nowoczesne wykończenie wnętrz. Motywy japońskie na ścianę są obecnie bardzo modne. Wprowadzają oryginalność i spokój do wnętrz.

Dlaczego warto zainwestować w tapety japońskie?

Japońska tapeta pasuje do większości stylów, a w szczególności do nowoczesnego i vintage. Daleki Wschód niezmiennie fascynuje bogactwem kulturowym i zachwyca dekoratorów wnętrz. Roślinne wzory, architektura w stylu japońskim czy niezmienny symbol tych krajów czyli wiśnia japońska, urzekają delikatnością i stylem. Tapeta japońska sprawdzi się zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych typu restauracje czy salony SPA.

Na jakie wzory warto zwrócić uwagę?

Sklep internetowy Uwalls oferuje tapety winylowe lub na flizelinie, z mnóstwem pięknych japońskich wzorów.

W naszym sklepie można znaleźć następujące motywy:

  • japoński bambus
  • japoński ogród
  • malarstwo górskie
  • ogród akwarelowy
  • tajemnicze jeziora

Takie ozdoby ścienne pasują do pokoju dziewczyny nastolatki lub do salonu rodziny, salonu kąpielowego lub spokojnej sypialni. Sztuka japońska to spokój, harmonia i bliskość z naturą. Każdy, kto chce się zrelaksować, powinen wybrać tapety motywy japońskie. Legendy, żurawie, czaple, jeziora, góry, to wszystko można znaleźć w tych unikatowych motywach.

Jak zestawiać tapety ze stylem we wnętrzu?

Tapety japońskie lubią minimalizm, bo same w sobie są efektowne. Na naszej stronie można znaleźć tapety dopasowane do stylu i wzorować się na meblach zestawionych pod dany styl. Styl japoński lubi dużo zieleni, naturalne materiały, a jeśli tapeta ma złote motywy, ozdobi również wnętrze w stylu glamour. Ciemne meble także będą dobrze kontrastować z pastelowymi płatkami kwiatów i jasnymi kolorami tapet. Kolorystyka tapet wprowadza określony charakter do wnętrza. Ciemne tapety japońskie to elegancja, a jasne i pastelowe to harmonia.

Rozwiń