Osoby preferujące nowoczesny styl dzięki rozwiązaniom oferowanym w sklepie internetowym Uwalls mogą wprowadzić, je w każdym pomieszczeniu również jadalni i kuchni. W ten styl idealnie wpisuje się m.in. czarno- biała tapeta ze wzorem kawy lub dwukolorowa tapeta w napisy odnoszące się do różnych rodzajów kaw. Z kolei tapety do kuchni w tym stylu przedstawiają m.in. awokado w stylu poligonalnym. 

Tapety do jadalni - ozdobne i stylowe

Tapety dekoracyjne do jadalni, które oferuje sklep internetowy Uwalls, stanowią doskonałą ozdobę wnętrza. Dostępne w ofercie wzory stanowią doskonałe uzupełnienie eleganckiego wnętrza. Jedną z propozycji charakteryzującą się stylowością i klasą jest dostępna w ofercie tapet do jadalni tapeta w szare kwiaty. Takie rozwiązanie będzie doskonałym uzupełnieniem do wnętrza z klasycznymi meblami kuchennymi. Innym efektownym rodzajem fototapet są te w stylu skandynawskim. To coraz częściej cenione za minimalizm rozwiązanie. Wśród tapet Uwalls można znaleźć liczne tapety wpisujące się w taką stylistykę wnętrza. Pomieszczenia w stylu seco często posiada jasny biały lub kremowy kolor. W przypadku występowania wzorów są one minimalistyczne. Dodatkowo obecnie w ten styl wpisują się również barwy granatowe, czy elementy złota na tapecie. Dobrym sposobem na sprawdzenie, czy dana tapeta wpisuje się w klimat całego wnętrza i wygląd pozostałych dodatków jest skorzystanie z możliwości wykonania bezpłatnej wizualizacji 3D oferowanej przez Uwalls.

Tapety do jadalni - modne aranżacje

Sklep Uwalls oferuje tapety ścienne w najmodniejszych wzorach. Klienci mogą wybierać spośród licznych najmodniejszych rozwiązań, wśród których można wyróżnić m.in.

  • Tapetę z ręcznie rysowanym awokado lub rzodkiewki,
  • Tapetę z owocowym motywem w postaci cytryn, jabłek, arbuzów, truskawek, jak i owoców tropikalnych,
  • Tapetę ze wzorem w postaci ziaren kawy lub
  • Tapetę ze wzorem z rogalikami, donatami, czy babeczkami.

Dostęp do wzorów przedstawiających zróżnicowane grafiki sprawia, że każdy klient jest w stanie wybrać tapetę, doskonale prezentującą się na ścianie.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić tapeta wysokiej jakości 🎨

Rozwiń