Tapety ścienne w kropki firmy Uwalls

Sklep Uwalls.pl oferuje zróżnicowane tapety w kropki na ścianę. Różnorodność oferty umożliwia znalezienie opcji zarówno do kuchni, jak i do pokoju. Oferowane tapety zostały stworzone w różnych stylach. Dzięki temu kreatywne aranżacje różnych wnętrz nie będą stanowiły przeszkody w doborze odpowiedniego wzoru. Tapety są wykonywane zarówno na trwałej fizelinie, jak i materiale ekologicznym lub wodoodpornym. W ofercie znajdują się również fototapety zmywalne. Dodatkowo mogą być one laminowane lub z dodatkiem kleju. Dzięki temu Uwalls oferuje motyw przedstawiający m.in.

  • -czarno-białą tapetę w kropki i paski,
  • tapetę w różowe kropki różnej wielkości na białym tle
  • tapetę w kolorowe kropki,
  • białą tapetęvw złote kropki,
  • kropkowaną tapetę w biało-czarnej barwie, czy
  • tapetę w groszki w niebiesko-białym kolorze.

Tapety w kropki dla dzieci

Dziecięce tapety oferowane w sklepie Uwalls to bardzo fajne alternatywa dla ścian w jednolitym kolorze. Tapeta w czarne kropki z motywem gór w różowo-beżowej kolorystyce to doskonała propozycja dla dziewczynki. Na stronie internetowej sklepu można znaleźć również wzory, które idealnie dopełnią wnętrze pokoju chłopca lub niemowlęcia. Wybór tapety winylowej z błyskotkami to doskonała opcja dla dzieci, które są ciekawe świata.

Tapety do sypialni w kropki

Sypialnia to miejsce, w którym wzory geometryczne sprawdzają się szczególnie dobrze. Idealnym rozwiązaniem w tym wnętrzu będzie tapeta w miętowe kropki. Opcją nieco bardziej minimalistyczną są czarne niewielkie groszki na białym tle. Bogata oferta Uwalls umożliwia dobranie najlepszej propozycji dostosowanej do osobistych potrzeb. Można znaleźć wzory, które idealnie wkomponują się w wygląd pościeli czy styl aranżacji całego pomieszczenia.

Tapeta w kropki - inspiracje

Oglądając przykładowe zdjęcia z tapetami w kropki na stronie Uwalls, można zaczerpnąć sporo inspiracji. Kropki to ponadczasowy wzór, który może doskonale sprawdzać się we wnętrzu przez wiele kolejnych lat. Korzystając z opcji oferowanej przez sklep, można również całkowicie bezpłatnie skorzystać z usług projektanta lub uzyskać wizualizacje potencjalnego wyglądu wnętrza w formie 3D. Pomoc w doborze wzoru oferowana przez firmę Uwalls pomoże zaczerpnąć dużą dawkę inspiracji oraz dokonać najlepszego możliwego wyboru.

Rozwiń