W tej kategorii znajdziecie Państwo ekskluzywne designerskie fototapety od światowych producentów, zaprojektowane z myślą o stworzeniu wyjątkowego wnętrza.

My polecamy naklejenie jednej z tych ekskluzywnych tapet na ścianie w salonie, gdyż w tym pokoju spędzamy zazwyczaj najwięcej czasu. Taka tapeta stanie się stylowym akcentem pomieszczenia, podkreśli niepowtarzalne poczucie stylu i oryginalny gust właścicieli, a goście będą podziwiać Państwa wnętrze za każdym razem, gdy przyjdą w odwiedziny.  Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by nakleić taką designerską fototapetę w innym pokoju. Takie tapety doskonale sprawdzą się podczas wykończenia niemal każdego pomieszczenia:

  1. sypialni;
  2. salonu;
  3. przedpokoju;
  4. gabinetu;
  5. łazienki;
  6. a nawet pokoju dziecięcego.

Należy jednak wziąć pod uwagę, że ekskluzywne fototapety są zaprojektowane, by robić wrażenie. Dlatego warto je umieścić w widocznym i uczęszczanym przez domowników i gości miejscu, aby mogli podziwiać piękno tapety przez dłuższą chwilę. Wtedy zachwycone komplementy nie ucichną.

Dla większej trwałości zalecamy pokrycie tapety warstwą lakieru akrylowego. Taka powłoka odpycha wilgoć, kurz i ewentualne zanieczyszczenia, a tapeta dzięki niej staje się zmywalna. Jest to szczególnie ważne w domu, gdzie są zwierzęta, małe dzieci lub alergicy - sprzątanie na mokro nie zniszczy ulubionej tapety, a jednocześnie pomoże lepiej zadbać o zdrowie domowników.

Czy warto dodawać, że takie tapety są nadzwyczaj popularne? Oprócz pieczołowicie zaprojektowanych przez designerów fototapet, w kategorii popularne tapety znajdziecie wszystkie motywy, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić fototapeta wysokiej jakości 🎨"

Rozwiń