Tapeta cegła 3d to ponadczasowe to rozwiązanie. Motywy na ścianę to nie tylko wprowadzenie koloru, ale przede wszystkim szansa na odmianę wyglądu pomieszczenia. To szczególnie istotne, gdyż nie każdy może pozwolić sobie na rozebranie ściany, by była widoczna cegła, którą należy odpowiednio zaimpregnować. Industrial cieszy się dużym uznaniem, wielu projektantów korzysta z tego stylu, ponieważ w późniejszym czasie z łatwością można go zmodernizować.

Tapety 3d cegła na ścianę jako propozycja do salonu

Salon jest wizytówką domu czy mieszkania. Przeznaczony do wspólnego spędzania czasu, ale także przyjmowania gości. Fototapeta 3d cegła doskonale sprawdzi się na głównej ścianie, ponieważ wypełni pustą przestrzeń, jednocześnie podkreśli charakter wnętrza. Często po pomalowaniu ścian, ustawieniu mebli ma się wrażenie pustki, dlatego można ją wypełnić właśnie w ten sposób. Fototapeta cegła 3d to nie tylko możliwość uzyskania głębi, ale przede wszystkim rozbudowana oferta produktów, z których można znaleźć coś odpowiedniego.

Dlaczego tapety to dobry wybór?

Biała ściana nie zawsze prezentuje się interesująco. Ponadto w ostatnim czasie ludzie coraz chętniej decydują się na aranżacje, które wzbogacą ich wnętrza, ale przede wszystkim sprawią, że będą one miały w sobie nutkę indywidualizmu. W ofercie znajdują się także fototapety do kuchni, ponieważ świetnie sprawdzi się tam między innymi winylowa, której cechą charakterystyczną jest to, że jest zmywalna. Atrakcyjna cena zachęca do zapoznania się z całym asortymentem.

Wybierając produkt Uwalls masz pewność:

  • jakości produktu
  • łatwości położenia
  • trwałości koloru
  • efektu
  • atrakcyjnej ceny
  • szerokiego asortymetu

Czy tapety są modne?

Tapety i fototapety wracają do łask, ponieważ można w krótkim czasie za ich pomocą odmienić właściwie każde pomieszczenie. Doskonale sprawdzą się w salonie, w gabinecie, pokoju dziecięcym, a nawet w kuchni czy łazience. Tapeta ścienna na flizelinie jest odporna na pochłanianie wilgoci, dlatego w tych wymagających wnętrzach także zachowa swój wygląd na długi czas. Do salonu ludzie często wybierają motyw cegły, gdyż świetnie wpasuje się w wiele styli. Nasz sklep internetowy Uwalls to wiele propozycji, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi. W ofercie znajdują się nie tylko nowoczesne, ale również ponadczasowe rozwiązania.

Rozwiń