Obrazy romantyczne to doskonały pomysł na dekorację wnętrz, nie tylko dla zakochanych. Gdy miłość unosi się w powietrzu, wszystko wydaje się piękniejsze. Więc dlaczego nie udekorować odrobiną miłości naszych domów? To idealny sposób na ocieplenie wystroju i dodanie intymności. To subtelne i łagodne malarstwo zamieni mieszkanie w oazę spokoju, gdzie człowiek szybciej regeneruje się po ciężkim dniu i odzyskuje równowagę psychiczną oraz fizyczną. Zaś dzięki dostępnej szerokiej ofercie obrazów religijne, można dobrać odpowiedni egzemplarz do niemal każdego wnętrza - bez względu na dominujący styl.

Romantyczne obrazy, czyli jakie?

W kategorii obrazów romantycznych znajdziemy nie tylko przedstawienia zakochanych par. To wszystkie kreacje twórcze, które śmiało można określić jako sielskie i wyważone w przekazie. Są to zazwyczaj romantyczne uliczki, ogrody angielskie, czy malownicze krajobrazy. Najpopularniejsze motywy to wizerunki kobiet czy dziewcząt. Często w towarzystwie kwiatów oraz zwierząt. Wśród dostępnych obrazów dużym zainteresowanie cieszą się te olejne bądź akwarela pędzla wielkich mistrzów. Jak wiadomo, oryginały zdobią ściany najznamienitszych muzeów, ale dobrej jakości reprodukcje obrazów są dostępne dla każdego miłośnika sztuki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby słynne płótna zawisły w naszych domach.

Obrazy na płótnie romantyczne do sypialni i nie tylko

Obrazy romantyczne pasują zarówno do wnętrz w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. W zależności od zastosowanej palety barw oraz rozmiaru obrazu, mogą stanowić główną ozdobę pomieszczenia, ale także uzupełnienie innych dekoracji. Pasują nie tylko do sypialni, ale również:

  • salonu
  • gabinetu
  • przedpokoju
  • jadalni
  • czy kuchni

W kuchni bądź w jadalni sprawdzą się "obrazy natura" o romantycznym przesłaniu. Do salonu warto wybrać przedstawienia uliczek i portrety kobiet. Zaś najlepszy wybór do sypialni to wizerunki par.

Jeden obraz, wiele możliwości

Gdy już znajdziemy swój wymarzony obraz, należy się zastanowić nad szczegółami technicznymi. Do nas należy wybór rozmiaru, a także rodzaj płótna - naturalne bądź syntetyczne. Możemy także zamówić laminowanie, zapobiegają błyszczeniu i zwiększające odporność na czynniki zewnętrzne, czy druk premium. Jedną z ważniejszych kwestii jest również forma obrazu. Możemy zdecydować się na jedno formatowe zdjęcie, bądź na kilka modułów. Po podjęciu wszystkich decyzji, nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się sztuką we własnych czterech kątach.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić obrazy wysokiej jakości 🎨
Rozwiń