Ta kategoria nie jest jeszcze kompletna. Sugerujemy sprawdzenie naszych najpopularniejszych produktów na stronie.
Najpopularniejsze produkty

Obrazy w stylu prowansalskim to znakomity sposób na urozmaicenie wnętrza i wprowadzenie ciekawej sztuki do kuchni, na ścianę salonu czy do pokoju dziecięcego. Sklep Uwalls oferuje ciekawe propozycje drukowane na płótnie, a ceny tego rodzaju ozdób nie są wysokie.

Obrazy prowansalskie – mix wzorów i kolorów

Drukowane i olejne propozycje do salonu ze sklepu Unwalls są bardzo różnorodne, dlatego też praktycznie każdy ma szansę, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i dopasować obraz na płótnie do stylu mieszkania czy domu, w jakim mieszka. Praktyka bowiem pokazuje, że nowoczesne obrazy mogą mieć wiele postaci, np.:

  • uliczki Prowansji – bardzo romantyczny obrazek, idealny na ścianę do salonu;
  • kwiaty i inne motywy florystyczne – tworzą przytulny klimat w pokoju i kuchni;
  • skandynawskie obrazy – doskonałe do loftów i mieszkań industrialnych;
  • krajobrazy, czyli Prowansja w pełnym wydaniu – mogą pozytywnie wpłynąć na optyczne powiększenie przestrzeni, więc są dobrym pomysłem do małej kawalerki.

Obrazy na płótnie w stylu prowansalskim – jak wybrać?

Liczba propozycji jest naprawdę duża, ale jak wybrać obraz, aby doskonale komponował się z wnętrzem? Warto zwrócić tutaj uwagę na kolorystykę dzieła. Olejne obrazy na płótnie w stylu prowansalskim mają to do siebie, że ich barwy są często delikatne. Warto jednak, aby pojawiały się one również w innych dodatkach w salonie – np. w postaci firanek, zasłonek czy poduszek na kanapie. Dzięki temu cały salon będzie wyglądał na zgrany z kolorystyką obrazu.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić obrazy wysokiej jakości 🎨

Rozwiń