Sztuka pop-art, czyli w polskim tłumaczeniu sztuka popularna, to kierunek artystyczny inspirowany wpływem konsumpcjonizmu na życie przeciętnego mieszkańca zachodniej cywilizacji. Z tego też powodu, Pop Art obrazy charakteryzują się mocnymi kontrastami, wyrazistymi barwami oraz przerysowanymi motywami. Idealny jako dopełnienie minimalistycznych wnętrz, obraz pop-art skupi na sobie całą uwagę i stanie się sercem każdego pomieszczenia. Dla bardziej odważnych szczególnie polecane jest połączenie ze sobą kilku kontrastujących wzorów oraz stylów. Wyjątkowo modne stają się zestawienia krzykliwych obrazów w stylu pop-art z zachowawczymi obrazami vintage.

Obrazy Pop Art inspiracja klasyką gatunku

Każde szanujące się pop-artowe wnętrze powinno odwoływać się do samych korzeni tego niezwykłego nurtu artystycznego. Wśród propozycji oferowanych przez Uwalls znajdziesz między innymi takie obrazy jak:

  • portrety w stylu pop-art przedstawiające znane osobowości – inspirowane twórczością Andy'ego Warhola;
  • obrazy na płótnie przedstawiające charakterystyczne dla pop-artu kreskówkowe motywy;
  • zestawione ze sobą kolorowe wariacje napisów oraz przedmiotów codziennego użytku.

Wykonywane na zamówienie obrazy olejne ze sklepu Uwalls urozmaicą wystrój każdego pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia. Te drukowane na płótnie reprodukcje obrazów sprawdzą się idealnie zarówno jako dodatek do salonu, jak i jako element dekoracji sypialni na ścianę. Co więcej, atrakcyjne ceny Pop Art obrazu pozwolą Ci stworzyć prawdziwą galerię sztuki w Twoim czterech kątach. Zainspiruj się więc naszymi propozycjami i stań się artystą w swoim własnym domu.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić obrazy wysokiej jakości 🎨

Rozwiń