Kwiaty pasują do każdej aranżacji wnętrz. Obrazy olejne kwiaty najczęściej są wybierane do wnętrz w stylu vintage lub boho, wisząc na ścianie stają się główną dekoracją. W galerii Uwalls sprzedajemy obrazy ręcznie malowane na płótnie.

Najczęściej wybierane motywy

To piękne krajobrazy, na których kwiaty polne i maki grają główną rolę. Choć nowoczesne róże lub piwonie w wazonie także będą wspaniałą ozdobą do salonu. Sklep Uwalls w swojej ofercie ma obrazy olejne kwiaty na płótnie, na których można zobaczyć cudowny pejzaż. Klienci wybierają najczęściej obrazy na których są kwiaty lub typowa abstrakcja.

Bardzo popularne stały się akwarele obrazy olejne w kwiatowych klimatach. Cena obrazów olejnych z motywem kwiatowym jest bardzo przystępna, dlatego obrazy mogą być doskonałą dekoracją salonu lub sypialni. Obrazy mogą być na płótnie klasycznym lub syntetycznym.

Jaki obraz wybrać do salonu?

Szeroka gama kolorów i wzorów pozwoli na wybór obrazu do każdego pomieszczenia. Kwiaty stały się najlepszym dopełnieniem wnętrza urządzonego w każdym stylu. Należy tylko dobrać odpowiedni format i charakter. Wydruki na płótnie są ciekawą alternatywą dla ręcznie malowanych obrazów, choć obie te formy wyglądała pięknie i są tak samo często wybierane przez domowników.

Obrazy, na których są kwiaty działają kojąco na nerwy, pozwalają skupić się i chwilę odpocząć, działają niesamowicie relaksacyjnie, szczególnie umieszczone na ścianie w sypialni lub przedpokoju. Niesamowite kompozycje kwiatowe mogą być skromne lub przedstawiać wielkie bukiety, a nawet całe pola kwiatów.

Rozwiń