Obrazy drzew są popularnym wyborem jako ozdoba wnętrza. Bardzo dobrze wkomponują się w każde pomieszczenie. Dodając mu elegancji i oryginalności. Natura i jej elementy takie jak liście, kwiaty, ptaki, róże wśród drzew, brzozy są lubiane, ponieważ przywołują miłe emocje i poczucie bliskości natury. Wnętrze wydaje się przyjemniejsze i bardziej naturalne.

Obrazy z drzewami - rodzaje

Sklep Uwalls oferuje przystępne ceny i obrazy drzew w różnych formach. Znajdują się tutaj pojedyncze i modułowe modele. Dzięki czemu można wybrać większe lub mniejsze opcje, w zależności od rozmiaru pomieszczenia. Obecnie popularne w nowoczesnych wnętrzach obrazy modułowe świetnie sprawdzą się jako główna ozdoba pomieszczenia. Obrazki i zdjęcia mogą być malowane i drukowane. Dzięki temu dopasowują się według indywidualnych potrzeb.

Obrazy z motywem drzew liściastych przedstawiane są w różnych stylach: klasyczny, abstrakcja oraz reprodukcje znanych malarzy. Posiadanie obrazu największych twórców takich jak drzewo z obrazów Van Gogha, doda ścianie klasy oraz wzbudzi podziw odwiedzających gości.

Obraz drzewa na ścianę może być bardziej lub mniej kolorowy, do druku, na płótnie. Dostępne są akwarele obrazy z drzewami o wielu barwach, różowe, białe, czarno-białe oraz obraz przedstawiającego drzewa w kolorze na wypłowiałym tle.

Obrazy drzew - gdzie i jak powiesić

Obraz drzew może być wieszany w różny sposób. Duże oraz modułowe najlepiej powiesić na pustych i wysokich ścianach, tak aby mogły być głównym elementem ozdobnym. Mniejsze mogą stanowić dodatkowy akcent w połączeniu z innymi ozdobami i meblami. Kolorowe obrazy najlepiej sprawdzą się na jasnych, białych lub szarych ścianach. Ściany o intensywnych barwach lepiej ozdobić mniej wyrazistymi obrazami. Najlepiej sprawdzą się:

  • Do jadalni
  • Do salonu
  • Do gabinetu
  • Do sypialni
Rozwiń