Zastanawiasz się jak skutecznie podkręcić styl swojego mieszkania? Nie wiesz jaka ozdoba będzie pasowała do salonu w nowoczesnym stylu? Obrazy industrialne to doskonały sposób na odświeżenie wyglądu całego wnętrza. Sprawdź jakie które z nich będą idealne na ścianę kawalerki, a jakie sprawdzą się w przypadku dużego loftu.

Obraz industrialny – nie tylko do dużych przestrzeni

Industrialne obrazy mogą kojarzyć się samoistnie z dużymi przestrzeniami i klimatem opuszczonych zakładów produkcyjnych. Czy jednak tego rodzaju ozdoby nadają się jedynie do salonu industrialnego? Oczywiście, że nie. Praktyka pokazuje, że drukowane na płótnie rękodzieła tego typu świetnie będą pasować również do kawalerek. Przy ograniczonej przestrzeni znakomicie sprawdzi się przede wszystkim:

  • abstrakcja – obrazy loftowe w takim stylu optycznie powiększy wnętrze.
  • motyw 3D – taki nadruk na płótnie również sprawi, że przestrzeń wyda się większa.
  • rozmyte obrazy w stylu skandynawskim - krajobrazy z efektem rozmycia to doskonały pomysł do mniejszych pokoi, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.

Co na ścianę do wnętrz industrialnych?

Obrazy w stylu industrialnym doskonale sprawdzą się w typowych loftach oraz pomieszczeniach na nie stylizowanych. Sklep Uwalls oferuje korzystne ceny i ciekawe obrazy industrialne, dzięki którym cały pokój będzie prezentować się twórczo i nowocześnie. Ciekawym pomysłem będzie umieszczenie na ścianie obrazu ze statkiem falującym na morzu lub abstrakcyjnych pasteli.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić obrazy wysokiej jakości 🎨

Rozwiń