Tapeta dla nastolatków to oryginalny i łatwy sposób na szybką metamorfozę każdego pokoju. Wystarczy klej i wolne popołudnie, żeby samodzielnie zmienić zwykłą, pomalowaną ścianę w małe dzieło sztuki. Zarówno swoją sypialnię, jak i pokój swojego dziecka.

Tapety młodzieżowe występują w różnych wariantach, mniej lub bardziej stonowanych. Wybierając tapety do pokoju młodzieżowego, warto postawić na fajne wzory, które dobrze odwzorowują charakter dziecka.

Tapety na ścianę młodzieżowe, czyli jakie?

Każde dziecko i każdy nastolatek jest inny, ma różne zainteresowania i upodobania. Wiek nastoletni to bardzo istotny czas dla każdego dziecka, bo to właśnie wtedy odkrywa swój charakter i swój indywidualny styl. Pokój nastolatka, niezależnie od tego, czy jest to pokój dziewczyny, czy chłopaka, to szansa na wspólne, kreatywne zaaranżowanie tej przestrzeni. Dla każdego nastolatka coś innego będzie modne; dla jednych najlepsze będą trójwymiarowe wzory, dla innych nadruki imitująca mapę świata. Tapeta młodzieżowa może być inspirowana nastoletnim hobby, aktualnymi zainteresowaniami, ulubionymi postaciami fikcyjnymi lub ujęciami z fragmentami komiksów.

Ciekawym rozwiązaniem są także tapety flizelinowe, czyli twardsza i bardziej wytrzymała odmiana tapet dla nastolatków. Są dostępne w różnych wzorach i kolorach i znakomicie nadają się do pokoju nastolatka. Znakomicie sprawdzą się także w salonie i w innych pokojach; unowocześnią je poprzez nowoczesne wzory i czarno-białe, oryginalne fasony.

  • Tapety dla nastolatków — dla chłopaka

    Chociaż podział na to, co jest typowo kobiecie i męskie coraz mocniej się zaciera, niejeden chłopiec doceni młodzieżowe tapety do pokoju 3D, czyli w wersji wywołującej złudzenie optyczne. Taka tapeta może się kojarzyć z ulubionymi grami i pobudzać wyobraźnię. W pokoju chłopaka dobrze sprawdzą się też tapeta we wzory w stylowe kształty i tapety z napisami. Każdy nastolatek znajdzie coś dla siebie!

  • Tapety dla młodzieży — dla dziewczyn

    Nastolatki, podobnie jak chłopcy, coraz częściej sięgają po unisex wyposażenie wnętrz. Wciąż znajdą się dziewczyny, którym marzy się na ścianach Paryż lub chociaż kawałek tego słynnego miasta, ale wiele nastolatek woli kolorowe graffiti lub stylowe wzory z geometrycznymi kształtami. Nastolatki często szukają tapet dla młodzieży z ciekawymi elementami architektonicznymi, a także bardziej złożone, ścienne malowidła.

Uwalls — tapety dla nastolatków w Twoim domu

Lata nastoletnie to dla młodzieży bardzo intensywny czas, wypełniony próbami zrozumienia siebie, szukania swojej drogi w życiu i szybkiego zmierzania w stronę dorosłości. Pokój dziecięcy, który z czasem zmienia się w pokój młodzieżowy, to scena, na której odbywają się codzienne dramaty i liczne dylematy. To w swoim pokoju nastolatkowie, świętując swoje sukcesy i analizują porażki, więc bardzo ważne jest, aby ten pokój był ich bezpieczną przestrzenią, w której mogą skupić się na swoich pasjach. Jeśli dziecko zostanie zaangażowanie w aranżacje swego wnętrza i zaplanuje wygląd tego pomieszczenia, będzie się w nim czuło bezpiecznie.

Odwiedź sklep internetowy ze swoim nastolatkiem i sprawdź, które tapety wpadną mu w oko i które najlepiej pasują do jego lub jej oryginalnej osobowości!

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić tapeta wysokiej jakości 🎨

Rozwiń