-40% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do .

WIĘCEJ
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar
Fototapety
  • Fototapety
  • Obrazy

Próbka koloru fototapet

Dla wszystkich klientów naszego sklepu oferujemy również usługę w zakresie wykonania próby koloru.

Próbka koloru – to fragment obrazu w skali 1:1, wydrukowany na wybranym materiale. Fragment wybranej przez Państwo fototapety możemy wydrukować na płótnie flizelinowym, winylowym bądź papierowym.

W jakich przypadkach warto zamówić próbę koloru?

– Jest ona niezbędna w przypadku, jeśli chcą Państwo dobrać konkretny odcień fototapety do koloru mebli, tekstyliów lub innych elementów wyposażenia wnętrza.

– Jeśli nie są Państwo pewni co do wyboru tekstury, mogą Państwo zamówić próbkę koloru, wykonaną na różnych materiałach.

Próba koloru fototapet

Proces przygotowania próbki koloru

Edytujemy wybrany obraz pod podane przez Państwa wymiary. Następnie wycinamy z niego mały fragment i drukujemy na wybranym materiale. Nasz konsultant uzgodni z Państwem, który fragment mamy przygotować do druku. Po wszystkim próbka wysyłana jest do Państwa w celu zatwierdzenia wybranej tapety.

Dla klientów naszego sklepu pierwsza próbka koloru na wybranym materiale jest zupełnie bezpłatna. Zamawiający pokrywa jedynie koszty dostawy według taryfy przewoźnika.

Jeśli zaistnieje konieczność wykonania próbki koloru na kilku różnych materiałach, każdy kolejny fragment tapety opłacany jest oddzielnie.

Prosimy informować nas o konieczności skorzystania z usługi próbki koloru w komentarzu do zamówienia lub zgłaszać telefonicznie naszemu konsultantowi po złożeniu zamówienia.


Adres e-mail(np: [email protected])

(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie