Tunel na fototapecie: efekt dodatkowej przestrzeni w każdym wnętrzu!

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z problemem: mieszkanie lub miejsce pracy potrzebuje zmiany aranżacji, wygląda przygnębiająco, a sił, czasu i pieniędzy na remont brakuje? Na ratunek przyjdą niedrogie fototapety na ścianę, które za jednym zamachem rozwiążą wszystkie problemy, a dodatkowo zmierzą się nawet z z ograniczoną przestrzenią w pomieszczeniu. Twoja sypialnia, salon, biuro lub studio staną się wizualnie bardziej przestronne, jeśli udekorujesz jedną ze ścian fototapetami przedstawiającymi tunel.

Tunel na fototapecie

Dobraliśmy dla Ciebie unikalne tapety, które staną się ciekawym rozwiązaniem w aranżacji twojego mieszkania.

Fototapety przedstawiające tunel – wybieramy motyw

Być może, pierwsze co przyszło Ci do głowy po przeczytaniu słowa tunel – to szary betonowy budynek, ponura droga, autostrada, na pozór nic ekscytującego. Po ujrzeniu zdjęć z unikalnymi tunelami, stworzonymi przez człowieka, naturę lub przy pomocy nowoczesnych technologii, z pewnością zmienisz swoje zdanie.

Fototapety przedstawiające tunel

Oryginalnym pomysłem na zastosowanie efektu tunelowego jest tapeta przedstawiająca wnętrze statku kosmicznego. Odnajdzie się ona we wnętrzu pokoju nastolatka, a także w aranżacji nowoczesnego salonu.

tapeta przedstawiająca wnętrze statku

Fototapety 3D, na których przedstawione są tunele – to zdecydowanie najpopularniejszy wariant dla wizualnego powiększenia przestrzeni. W naszym katalogu tapet 3D znajdziesz całą gamę pomysłów dla przekształcenia nudnego wnętrza. Najczęściej obrazy z efektem 3D wykorzystuje się do aranżacji wnętrz mieszkań z nowoczesnym designem, studiów lub biur.

Fototapety 3D, na których przedstawione są tunele

Szukaj inspiracji w katalogach na Uwalls.pl i przesyłaj nam swoje pomysły do druku. Pracujemy indywidualnie nad każdym zamówieniem. Czekamy na Twoje propozycje!

(Visited 8 times, 1 visits today)