Fototapety z Kubusiem Puchatkiem – ulubiona bajka we wnętrzu pokoju dziecięcego

Przyjacielski miś z powieści Alana Milne’a stał się jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych postaci w literaturze dziecięcej ubiegłego wieku. Później Kubuś Puchatek został bohaterem cyklu kreskówek Disneya. Niemalże każde dziecko zna i lubi opowieści o misiu i jego przyjaciołach. Stworzona za pomocą nowoczesnych technologii druku, fototapeta z Kubusiem Puchatkiem będzie oryginalnym rozwiązaniem na wykończenie i udekorowanie pokoju twojego dziecka.

kubus puchatek (2)

Fototapety z Kubusiem Puchatkiem to barwne motywy z kreskówek, które z łatwością można wykorzystać do udekorowania całej ściany albo jej poszczególnych części. To doskonałe rozwiązanie na oddzielenie  strefy zabawy od strefy odpoczynku czy nauki. Jaskrawe, wesołe tapety przypadną do gustu dzieciom  w każdym wieku. Wybór obrazka czy kadru, który znajdzie się na tapecie, może być świetną zabawą dla całej rodziny!

kubus puchatek (3)

Fototapeta dla dzieci Kubuś Puchatek: pomysły na aranżacje pokoju

Poniżej przedstawiamy kilka rad od naszych projektantów, dzięki którym fototapeta z Kubusiem Puchatkiem harmonijnie i efektownie wkomponuje się w wystrój pokoju, a także zostanie funkcjonalnym elementem wystroju.

kubus puchatek (4)
  • Zadbaj o tematyczną atmosferę w pokoju swojego dziecka. Bajkowy klimat stworzą gadżety z wizerunkiem misia i bohaterów kreskówki: zabawki, plakaty, zasłony lub pościel.
  • Fototapety na całą ścianę lub jej niewielką część nadadzą żywych soczystych kolorów, dlatego pozostałe elementy, takie jak meble i tekstylia, warto wybrać w jaśniejszych barwach.
  • Weź  pod uwagę ogólny styl całego pokoju. Jeśli nie planujesz remontu od podstaw, dopasuj tapety tak, aby idealnie komponowały się z istniejącym już wystrojem. W przypadku gdy rozmiar pokoju nie pozwala umieścić tapety na całej ścianie, można wybrać motywy na jasnym tle lub tapety z nadrukowanymi  cytatami.
kubus puchatek (5)

Jeśli trudno ci wyobrazić, jak wybrana przez ciebie tapeta będzie prezentowała się na ścianach pokoju dziecięcego – skonsultuj się z nami. Projektanci z naszej firmy zaproponują kilka wariantów zgodnie z twoimi preferencjami i potrzebami, a także stworzą wizualizację fototapety w już istniejącym wnętrzu.

(Visited 16 times, 1 visits today)