Fototapety na wymiar – dlaczego, dla kogo i po co?

Fototapety znowu są na fali popularności, dziś to nie tylko sposób wykończenia ścian, ale przede wszystkim kreatywne narzędzie do aranżacji nowoczesnych wnętrz. Decydując się na zmianę nudnego wnętrza często mamy do czynienia z dylematem: kupić gotowe fototapety czy też zamówić na wymiar. Nic dziwnego, że wiele klientów słysząc frazę „indywidualne fototapety” lub „niestandardowe rozmiary” uważają, że fototapety na zamówienie wyniosą ich dużo drożej, a zakup pochłonie dużo więcej czasu. W tym artykule obalimy wszystkie mity i opowiadamy o korzyściach płynących z indywidualnego zamówienia.

tapety (2)

Dlaczego warto się zdecydować na fototapety na wymiar?

– Różnorodność motywów. Zazwyczaj produkty oferowane w sklepach nie wyróżniają się oryginalnością i indywidualnością, czego nie można powiedzieć o możliwości indywidualnego drukowania tapet. Ulubione fotki, obrazki, prywatne zdjęcia- dzisiaj można przenieść na ściany swoje pomysły i koncepcje. Wystarczy przesłać  nam na adres mailowy swoje ulubione zdjęcie z dokładnymi wymiarami ściany, na którą zamawiana jest tapeta, oraz swoimi oczekiwaniami, a nasi projektanci przygotują kilka wariantów do druku.

– Indywidualne zamówienie obejmuje możliwości wyboru materiału i faktury fototapet. Warto mieć na uwadze, że wybór materiału fototapety ze względu na rodzaj pomieszczenia jest kluczowy. Na przykład fototapety na wymiar do kuchni powinny posiadać specjalną powłokę, odporną na wilgoć, którą można z łatwością czyścić. Wybór jest ogromny spośród tańszych i droższych materiałów, ale niezależnie od ceny każdy z nich ma swoje zalety i wady. Tak więc specyfika wykorzystania tapet będzie decydować o materiale, na którym zostaną wydrukowane.

tapety (4)

– Indywidualne wymiary. Przy składaniu zamówienia w naszym sklepie internetowym wystarczy podać dokładnie wymiary, aby usprawnić proces przygotowania. A ponadto można zaoszczędzić, nie przepłacając za zbędne centymetry. Fototapety ścienne na wymiar mogą mieć dowolny kształt: wąskie,szerokie,  a nawet niestandardowe wymiary do oklejania wnęk, łuków lub przestrzeni wokół drzwi.

tapety (5)

– Uniwersalne zastosowanie. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru fototapeta na zamówienie może być z powodzeniem umieszczona nie tylko na ścianie, ale także na suficie, drzwiach, a nawet meblach.

tapety (6)

– Szybka dostawa. Złóż zamówienie online, a gotowy produkt otrzymasz w dogodnym dla Ciebie czasie kurierem. Teraz nie musisz tracić czasu na szukanie specjalnych sklepów z gotowymi produktami.

tapety (7)

Jak widać, indywidualne rozwiązanie niesie ze sobą całą masę korzyści, a cena zasadniczo nie różni się od ceny gotowych produktów sklepowych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele pomysłów, umieszczonych w tematycznych katalogach. Skontaktuj się z nami teraz, a otrzymasz bezpłatną konsultację oraz wizualizację tapet według Twojego projektu w Twoim wnętrzu.

(Visited 22 times, 1 visits today)