Fototapeta Harry Potter: dekoracja na podstawie kultowej sagi

Na przygodach chłopca-czarodzieja w zabawnych okularkach dorastały miliony dzieci na całym świecie. Wszystkie połączyła miłość do świata magii i przygód, rozpoczynających  się na peronie 9 i ¾. Już teraz portal do krainy czarów może otworzyć się tam, gdzie sobie tego zażyczycie. Nawet w sypialni, lecz tylko pod warunkiem, że okleicie ścianę fototapetą z serii Harry Potter.

Kolekcja tematycznych fototapet Harry Potter

Kolekcja tematycznych fototapet Harry Potter to kolorowe ilustracje ze świata magii. Nauka czarów w Hogwarcie, przygody dzielnej trójki młodych czarodziejów, a także fantastyczny świat, w którym na każdym kroku czekają przygody.

szerokoformatowa fototapeta

Z pomocą fototapet można z łatwością przenieść atmosferę filmu do swojego pokoju. Jeśli chcecie uzyskać maksymalny efekt i planujecie metamorfozę pokoju na szeroką skalę, warto zdecydować się na zakup szerokoformatowej fototapety. Sceny z Harry’ego Pottera staną się pierwszym krokiem na drodze do znaczących przemian wystroju. Tematyczne dodatki uzupełnią aranżację.

Teraz każdy może wybrać dowolny kadr z filmu i wnieść magię we wnętrze swojego pokoju. Magiczne istoty, okolice Hogwartu, mieszkańcy Zakazanego lasu i tubylcy czarodziejskiej wioski Hogsmeade? Tak! Hipogryf lub ogromny pająk, domowy skrzat lub kot Krzywołap? Tak! Fantastyczne stworzenia z doskonale wpiszą się w wystrój pokoju dziecięcego, sypialni, salonu, a nawet kuchni, stając się zarazem punktem skupienia uwagi.

Tematyczne tapety dla potteromaniaków

Tematyczne tapety dla potteromaniaków – to wspaniała okazja, żeby stworzyć wnętrze w stylu dowolnej z części. Harry Potter, szukający kamienia Filozoficznego, poznający tajemnice Azkabanu lub odpierający atak Lorda Voldemorta – ulubione sceny ożyją na ścianie pokoju, wystarczy wybrać kadr i zamówić fototapety.

(Visited 1 004 times, 3 visits today)