11 niezwykłych fototapet

Te 11 niesamowitych wnętrz pokażą, jak zadziwiająco mogą wyglądać fototapety o dużych wymiarach w pomieszczeniu.

1. Morze drzew

Ten leśny krajobraz, umieszczony tuż za zagłówkiem łóżka, może być najlepszym sposobem na ozdobienie ściany w sypialni. Ponadto motyw ten optycznie powiększa pokój.

LAS
Fototapety „Morze drzew”

2. Mapa świata

Cały świat w jednym pokoju. Fototapeta „Mapa świata”, wykonana w stonowanych kolorach, jest jednym z bestsellerów spośród fototapet. Najlepszym tego przykładem jest przedstawione poniżej wnętrze. Takie fototapety dodają wnętrzu uroku i elegancji. Fototapeta z mapą będzie się doskonale prezentować w sypialni, gabinecie, kuchni lub biurze. Zwróć uwagę na to, jak możliwość indywidualizacji zamówienia pozwala uwzględnić każdy szcegół podczas planowania dekoracji ściany.

MAPA SWIATA
Fototapety „Mapa świata”

3. Norweski fiord

Łóżko — miejsce dla marzeń, a co lepiej pozwoli dać się ponieść marzycielskiemu nastrojowi, niż widok na norweski fiord? Przed naszymi oczami powstaje zachwycający widok: lazurowa tafla wody idealnie odzwierciedla majestatyczne góry i chmury. Ten górski pejzaż będzie wyglądał zdumiewająco realistycznie dzięki najnowszym metodom druku.

FIORD
Fototapety „Norweski fiord”

4. Eleganckie róże

Nie ograniczaj się do podziwiania kwiatów w wazonie, podziwiaj je na całej ścianie. Piękny różany motyw nada wnętrzu kolorów i delikatności, bez których byłoby ono zimne i pozbawione wyrazu.

ROZE
Fototapety „Elegancka róża”

5. Czarno-biała mapa

Ta ogromna monochromatyczna mapa zapewnia dokładne odwzorowanie szczegółów, a klasyczne kolory nadadzą wnętrzu elegancji.

CZARNO BIALA MAPA
Fototapety „Mapa "Black&White”

6. Pośród mgły

Zasypiać na wierzchołku drzew, bliżej gwiazd… Brzmi jak dziecięca fantazja? My jednak widzimy, że to młodzieńcze marzenie zyskało odzwierciedlenie w stylowym wnętrzu gospodarza tego pokoju, który pokusił się o inspirujący leśny krajobraz do dekoracji swojej ściany.

Las we mgle
Fototapety „Pośród mgły”

7. Islandzkie góry

Ten duży pokój w stylu industrial z pewnością mógłby wyglądać ponuro, jeśli by nie malowniczy dodatek w postaci górskiego pejzażu, który całkowicie odmienił wnętrze. Zielone wzgórza i spokojna woda zmieniły postrzeganie przestrzeni i pokazały artystyczny potencjał wielkoformatowych motywów.

GORY
Fototapety „Islandzkie góry”

8. Akwarele

Motyw akwarelowy z pewnością przypadnie do gustu kreatywnym osobom. Ogromne obrazy stworzą niepowtarzalną atmosferę i nadadzą wnętrzu imponujących akcentów. Jeszcze więcej motywów akwarelowych znajdziecie w kategorii akwarele.

AKWARELE
Fototapety „Akwarelowe tło”

9. Nowy Jork

Jeśli mówimy o miastach, to ciężko znaleźć wspanialsze od Nowego Jorku. Pomieszczenie nabierze innego wymiaru i głębi dzięki wieżom drapaczy chmur Empire State Building. Motyw ten będzie doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz utrzymanych w monochromatycznej kolorystyce.

NEW YORK
Fototapety „Nowy Jork”

10. Pop-art girl

Ekspresyjny, odważny, imponujący i barwny. Ten wzór jest na tyle efektowny, że aż trudno jest określić, czy opisujemy tapetę pop-art, czy pokój.

POP ART GIRL
Fototapety „Pop-art girl”

11. Za lasem

Zachwycający widok lasu jest doskonałym pomysłem na dekorację salonu. Projekt tego pokoju stanowi gustowne połączenie kreatywności i minimalistycznego uroku.

ZA LASEM
Fototapety „Za lasem”
(Visited 113 times, 1 visits today)