Fototapety z Marilyn Monroe – 5 pomysłów na stylizację wnętrza

Imię znanej aktorki Marilyn Monroe jest znane na całym świecie. Swojego czasu aktorka stała się ideałem kobiecego piękna i przykładem do naśladowania. Ikona pop-kultury oraz seksbomba lat 50 i 60 jest uwielbiana i rozpoznawana do dziś, a umieszczenie jej wizerunku w swoim mieszkaniu jest oryginalnym i stylowym pomysłem na udekorowanie wnętrza. Zabrać gwiazdę do domu można za pomocą zdjęć, plakatów lub fototapet.

Poniżej zobaczycie 5 przykładów aranżacji wnętrz z użyciem fototapety, na której widnieje zmysłowy wizerunek Marilyn Monroe.

W blasku sławy

Elegancka stylizacja znanego zdjęcia Marilyn ozdobi nawet najbardziej minimalistyczny pokój. Obraz w monochromatycznej odsłonie idealnie dopasuje się zarówno do stylu loft, jak i pop-art, a także sprawdzi się w stylu minimalizm czy modern. Akcesoria możesz dobrać według uznania, gdyż czarno-biała fototapeta z Marilyn Monroe jest niemal uniwersalna.

fototapety przepiekna marilyn

Zmysłowe usta

Kolejna monochromatyczna tapeta z twarzą symbolu seksu lat 60. Jest wyjątkowym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń, gdyż optycznie powiększa przestrzeń. Nada twojemu wnętrzu świeżości i stanie się zmysłowym akcentem w wystroju.

portret marilyn monroe

Z kwiatem we włosach

Piękna Marilyn, czerwona róża i napisy w stylu gazetowym – taka kompozycja na ścianie przypadnie do gustu osobom twórczym. Do wnętrza, podkreślonego taką tapetą, nie potrzebujesz dużo ozdób. Postaw na minimalistyczne meble, aby nie przeciążać przestrzeni.

marilyn z roza we wlosach

Pop-art Marilyn

Twarz Marilyn Monroe na całą ścianę? Tak! Odważna decyzja dla tych, którzy cenią sobie oryginalny styl i jaskrawe kolory. Dodaj trochę złota za pomocą metalowych ozdób, wazonów czy lamp, a wszyscy znajomi będą prosić o namiary na twojego projektanta.

graffiti marilyn monroe

Odrobina pikanterii

Najbardziej znane zdjęcie Marilyn Monroe teraz może zdobić twoją ścianę. Decydując się na tak odważne i realistyczne zdjęcie, zadbaj o umiar w wyborze akcesoriów i kolorów w pozostałej części pokoju.

pomnik marilyn monroe w chicago
(Visited 33 times, 1 visits today)