Sztuka nowoczesna – jaskrawy akcent w Twoim wnętrzu

Ekspresyjna i nowatorska, kolorowa i spektakularna, wykraczająca poza zasady i zacierająca granice między rzeczywistością a fantazją – tak można scharakteryzować kolekcję z serii Sztuka nowoczesna. Kompozycje z tej kolekcji zostały zaprojektowane tak, aby nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Już teraz z pomocą fototapet każdy może samodzielnie stworzyć niebanalny wystrój wnętrza niczym ze stron kolorowych katalogów lub blogów znanych projektantów.

fototapeta street art

Pół wieku temu progi wnętrz przekroczyła sztuka współczesna, zastępując klasyczne malarstwo zdobiące ściany sypialni, salonów, biur i gabinetów. Akademicka maniera przedstawiania martwej natury, portretów i pejzaży do dzisiaj nie tylko nie straciła na swojej aktualności, ale jest istotnym elementem dekoracyjnym w tradycyjnych wnętrzach.

pejzaż

Nowoczesne fototapety to zaś znakomity i prosty sposób na gustowne urządzenie swojej przestrzeni życiowej. Takie rozwiązanie doskonale współgra ze wszystkimi minimalistycznymi aranżacjami. Ponadto, jaskrawe obrazy doskonale łączą się ze ścianami w stonowanych barwach. Tak więc, jeśli nie chce Ci się eksperymentować ze zwykłą tapetą, wystarczy pomalować ściany na jeden kolor, a na jednej ścianie przykleić fototapetę, przedstawiającą dzieło autorstwa jednego z przedstawicieli sztuki współczesnej.

Nowoczesne fototapety

Seria artystycznych dekoracji z katalogu „fototapety nowoczesne” zawiera szeroki wachlarz dzieł sztuki XXI wieku. Kierunek ten z pewnością przypadnie do gustu różnym osobowością: Odnajdą się w nim ci, którzy cenią sobie różnorodne motywy, zmuszające do myślenia, oraz zwolennicy wysoce dobitnych obrazów. Kolekcja zawiera również neonową kolorystykę kolaży typową dla pop-artu, dzieła artystów ulicznych, jak i ilustracje koncepcyjne, nad którymi trzeba się nieco pogłowić, żeby zrozumieć intencje artysty.

fototapeta pop-art

Karykatury Gerharda Glücka, obrazy Michaela Sowy, sztuka uliczna Banksy’ego, wschodnia szkoła akwarelistów, wielowymiarowe złudzenia optyczne, wymyślne fraktale, alternatywna rzeczywistość, mozaikowe prace Maurits’a Eschera i wiele innych niesamowitych obrazów otworzy przed wami wspaniały świat sztuki współczesnej.

niesamowity obraz we wnętrze

Już teraz można użyć dowolnego zdjęcia do stworzenia oryginalnego wystroju wnętrza. Wystarczy tylko zamówić fototapetę z motywem sztuki współczesnej. My w Uwalls służymy pomocą i odpowiemy na każde pytanie, aby Twoje wnętrze wyglądało jak je sobie wymarzyłeś.

(Visited 14 times, 1 visits today)