Fototapety vintage – pomysły na aranżację współczesnego wnętrza

Vintage – to zestawienie stylów minionych lat z nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi. Fototapety w stylu vintage w połączeniu z odpowiednimi meblami i dekoracją są w stanie stworzyć we wnętrzu niezwykłą atmosferę. Obecnie styl ten coraz bardziej zyskuje na popularności i wykorzystywany jest w różnych pomieszczeniach.

Fototapety w stylu vintage

Fototapety vintage: stylowe pomysły dla domu

Błędne jest przekonanie, że styl vintage to wyłącznie meble czy akcesoria stylizowane na zabytkowe, czy też pożółkłe zniszczone tapety. Styl vintage – to nie tylko czarno-biała i brązowa paleta odcieni, ale cały wachlarz możliwości. Przewodnie motywy takich fototapet to najróżniejsze formy, wzory z ptakami, roślinami, a także imitacja naturalnych materiałów lub czarno-białe i stare fotografie.

Fototapety vintage: stylowe pomysły

– Shabby-chic – to styl, który przez ostatnie kilka lat zajmuje jedną z wiodących pozycji w świecie projektowania wnętrz. “Wytarty blask” – znakomita opcja dla wystroju pomieszczeń takich jak sypialnia, pokój dziewczęcy czy też dom na wsi. Jasne barwy ścian, ozdoby, wykonane w technice decoupage i nowoczesna stylizacja starych mebli – główne cechy tego romantycznego stylu.

Shabby-chic

– Fototapeta vintage wood – imitacja postarzanego drewna prezentuje się naturalnie w wielu stylach aranżacji wnętrz i może być używana w dowolnym pomieszczeniu. Szczególnie imponująco tego typu fototapety wyglądają w mieszkaniach urządzonych w stylu loft, przestronnych pokojach domu, uzupełnione odpowiednimi dekoracjami: kowanymi lub drewnianymi elementami, unikalnymi przedmiotami hand-made.

Fototapeta vintage wood

– Niezwykłe połączenie. Charakterystyczną cechą stylu vintage jest możliwość łączenia ze sobą popularnych niegdyś motywów z nowoczesnymi meblami i wyposażeniem. Wyciszyć agresywny cętkowany wzór na ścianach pomogą meble wykonane z naturalnych materiałów lub tekstylia o jasnych odcieniach.

motywy z nowoczesnymi meblami i wyposażeniem

Doskonałą aranżację wnętrza łatwiej stworzyć używając fototapet vintage na wymiar – w tym przypadku wystarczy wybrać lub wysłać własny obrazek przez stronę oraz wprowadzić wymiary powierzchni, na której naklejona zostanie tapeta. Nasi konsultanci z zespołu Uwalls z chęcią pomogą Ci w tworzeniu wymarzonego wnętrza.

(Visited 10 times, 1 visits today)