-40% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do .

WIĘCEJ
Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar
Fototapety
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
  • Fototapety
  • Obrazy

Przetwarzanie obrazów w stylu komiksowym

POMOŻEMY CI WYBRAĆ

najbardziej opłacalną opcję

Załaduj
Możesz załączyć pliki: jpeg, png, tiff, psd, eps
Otrzymaj darmowy projekt fotoobrazu
Wypełnienie wniosku nie zobowiązuje Cię do niczego

Koszt druku obrazów na płótnie

Rozmiar, cm Płótno syntetyczne, zł Płótno, zł
20*30 35 48
30*30 49 68
40*40 69 97
40*60 75 104
50*70 100 140
60*90 127 178
70*90 143 202
100*100 168 235
80*120 191 271

*Koszt przesyłki nie jest wliczony w cenę produktu. Koszt dostawy zgodnie z taryfami przewoźnika UPS

Przykłady pracy

fotoobraz na płótnie wrocław
obrazy na płótnie z własnego zdjęcia cena
obrazy na płótnie ze zdjęcia
foto obraz zdjęcie na płótnie
fotoobraz na płótnie kraków
obrazy na zamówienie ze zdjęcia
fotoobraz na płótnie wrocław
fotoobraz na płótnie warszawa

Prześlij swoje zdjęcie i otrzymaj fotoobraz

Fotoobraz na płótnie

POMOŻEMY CI WYBRAĆ

najbardziej opłacalną opcję

Otrzymaj darmowy projekt obrazu
Wypełnienie wniosku nie zobowiązuje Cię do niczego

Portrety w stylu komiksowym

Portrety w stylu komiksowym są bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Styl komiksowy - to coś dla fanów gier komputerowych, uniwersum Marvela, anime, fantasy, a także miłośników science fiction. Chcesz, żebyśmy narysowali Ciebie w postaci jakiegoś superbohatera lub stworzyli dla Ciebie portret w stylu Twojej ulubionej gry komputerowej? Nie ma problemu, spełnimy wszystkie Twoje zachcianki i z pewnością miło Cię zaskoczymy! Prześlij swoje najlepsze zdjęcia, a my zrobimy z nich prawdziwe arcydzieło!

  • Zamówienie można złożyć poprzez formularz, znajdujący się na stronie. Możesz także zostawić nam swój numer, a oddzwonimy i pomożemy Ci wybrać idealny obraz.

Jak powstał styl comic art?

Istnieje legenda, że Roy Lichtenstein narysował swoje pierwsze dzieło w stylu komiksowym na prośbę syna, który prosił: „Tato, narysuj mi coś tak pięknego jak komiks”. Narysował „Look Mickey”. Był rok 1961. Wtedy powstało wiele obrazów w tym stylu. Jeden z nich – „Pielęgniarka” został sprzedany w 2015 roku za 95,4 miliona dolarów. Zwykle Liechtenstein przeglądał komiksy, wycinał obraz, który mu się podobał, a następnie przerysowywał go ołówkiem na płótno w swoi autorskim stylu. Po kolorowaniu pop-art był gotowy.

W tym czasie maszyny drukarskie tworzyły obrazy z małych kropek, które były prawie niewidoczne dla człowieka. Liechtenstein w swoich pracach specjalnie powiększał te punkty. Często jego pracom (jak w komiksach) towarzyszył rysowany tekst z wielokropkiem, pozwalający widzowi samodzielnie dokończyć obraz. Na przykład: «Oh, Jeff..., I love you, too... But...».

Portret w stylu postaci z komiksów to zazwyczaj czarny kontur, jaskrawe kolory, a czasem kropki rastrowe i tekst. Portret tworzony jest przez artystę w formie cyfrowej. Czas wykonania takiego obrazu wynosi od 1 dnia.

Portrety w stylu komiksowym będą odpowiednie nie tylko dla najmłodszych. Spodobają się one każdemu miłośnikowi komiksów, kreskówek i gier niezależnie od wieku. Jest to również doskonały prezent dla każdego, kto gustuje w superbohaterskich filmach. Możesz dobrać obraz w stylu komiksowym do każdego wnętrza, powiesić go na ścianie lub postawić na półkę. Stanie się on wyjątkową ozdobą i jaskrawym akcentem we wnętrzu. Portret w stylu komiksowym ze zdjęcia - to oryginalny prezent, który spodoba się solenizantowi w każdym wieku. Wyślij swoje zdjęcie, a nasz projektant je przetworzy i w ciągu 1-2 dni otrzymasz gotowy obraz w stylu Comic Art.

  • Czy można wybrać kolor tła przyszłego obrazu?

Tak, jeśli potrzebujesz konkretnej palety kolorowej do umieszczenia w mieszkaniu, poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia.

  • Jak zamówić portret w stylu komiksowym?

Informacje i zdjęcia prześlij poprzez formularz zamówienia na górze strony lub zostaw swój numer, a my do Ciebie oddzwonimy. Masz menedżer skontaktuje się z Tobą dla omówienia wszystkich szczegółów obrazu.

  • Jak drukowany jest portret ze zdjęcia w stylu komiksowym?

Zamawiając druk portretu w stylu komiksowym w sklepie Uwalls, możesz być pewny/pewna wysokiej jakości wydruku. Drukujemy na naturalnym płótnie bawełnianym, a gotowy obraz nie wymaga ramki. Komiksowy portret na płótnie będzie świetnym prezentem i doskonałą ozdobą mieszkania.


Adres e-mail(np: [email protected])

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie