Jak przyozdobić salon lub pokój dzienny? Rozwiązaniem może być tapeta w serduszka, która ma w sobie wiele uroku. Będzie ona wprawiać domowników w doskonały nastrój. Można ją także wykorzystać do pokoju dziecięcego. Szeroki wybór tapet z tym motywem oferuje nasz sklep internetowy Uwalls. Zachwycają one żywą kolorystyką oraz ciekawym wzornictwem. Poza tym są łatwo je nakleić na ścianę, na której pięknie się prezentują.

Barwne tapety w serduszka

Dostępne w asortymencie tapety w serduszka są zróżnicowane, co sprawia, że łatwo dobrać je do aranżacji konkretnego wnętrza. Do wyboru są:

  • różowa tapeta z serduszkami na sznurku,
  • szara tapeta w kolorowe serduszka, przypominające ilustracje z książek dla dzieci,
  • tapeta będąca kolażem z różnych serc,
  • tapeta z sercem na tle drewna i z napisem LOVE.

Tapety z serduszkami mają w sobie wiele magii, kojarzą się z miłością i bezpieczeństwem. Ich pastelowe kolory przenoszą do świata wyobraźni. Wystarczy spojrzeć na ich wzornictwo aby poprawić sobie humor. Mają one przede wszystkim charakter damski.

Tapety w serca w Twoim domu

Tapeta ścienna w serduszka może przyozdobić wnętrze Twojego domu. Najczęściej jest ona wybierana do salonu, choć wpasować może się także w aranżację innych pomieszczeń.

Tapeta w pokoju dziennym

Tapety ścienne z sercami idealnie sprawdzą się w pokoju dziennym lub salonie. Zwłaszcza że grafiki są nowoczesne i niebanalne. Goście odwiedzający pomieszczenia na pewno poczują się w nim dobrze. Serca to oznaka otwartości i ciepłych uczuć, dlatego będą one wzbudzać w każdej osobie pozytywne skojarzenia.

Tapeta w pokoju dziecięcym

Tapety dla dzieci są często pastelowe i bajkowe. Najmłodszym do gustu przypadną więc kolorowe serduszka, które pomagają stworzyć w pomieszczeniu przytulną przestrzeń. Taka tapeta w serduszka dla dziewczynki jest bardzo czarująca. Szeroki wybór motywów sprawia, że łatwo dopasować ją do aranżacji wnętrza. Tapeta może być różowa lub szara w białe serduszka. Wybór jest naprawdę duży.

Serduszkowy motyw na ścianie sprawdzi się w niejednym przypadku. Warto pamiętać, że tapeta to szybki i niezawodny sposób na to, aby odmienić oblicze swojego domu lub mieszkania. Każda z nich cechuje się doskonałą jakością oraz trwałością.

Rozwiń