Obrazy Bruegla w galerii Uwalls

Obrazy Pietera Bruegla Starszego na ścianie własnego salonu? Och, pomarzyć można . Oryginalny obraz Pietera Bruegla kosztowałby zapewne fortunę, jednak w galerii Uwalls można kupić bardzo udane reprodukcje. Są to obrazy drukowane na płótnie. Ich doskonała jakość powoduje, że można czasem się pomylić i uznać je za oryginał.

Jakie reprodukcje obrazów Pietera Bruegla są dostępne w galerii Uwalls?

  • Wieża Babel
  • Przysłowia niderlandzkie
  • Myśliwi na śniegu

Z czego słynie malarstwo Bruegla?

Niderlandzki malarz tworzył najczęściej obrazy będące opisem krajobrazu oraz sceny rodzajowe. Uwieczniał na nich prostych ludzi, tradycyjne obrzędy, czerpał również motywy z Biblii. Przykładem jest "Wieża Babel", jeden z najsłynniejszych znanych obrazów Bruegla. Na głównym planie widzimy nieukończoną wieżę na tle krajobrazu przedstawiającego port i miasto w oddali. U stóp wieży ludzie, którzy nigdy tej wieży nie ukończą... Inny obraz, "Myśliwi na śniegu", ukazuje pejzaż zimowy, na pierwszym planie myśliwi, dalej zamarznięte sadzawki i majestatyczne góry w tle. "Przysłowia niderlandzkie" to z kolei mnogość postaci, zbiór rodzajowych scen ilustrujących przysłowia. Zachwyca dbałość o szczegóły. To słynne obrazy Pietera Bruegla, należące do znanych kolekcji.

Zalety obrazów z galerii Uwalls

Drukowane na płótnie obrazy Pietera Bruegla to wysokiej jakości kopie. Można je kupić w sklepie galerii po przystępnej cenie. Słynne reprodukcje krajobrazów czy pejzaży zimowych będą prawdziwą ozdobą nowoczesnych wnętrz. Pieter Bruegel najczęściej malował swoje obrazy na drewnianej desce. Oddane do druku, równie ciekawie wyglądają na płótnie. W galerii Uwalls miłośnicy malarstwa mają szansę zakupić nie tylko reprodukcje obrazów Pietera Bruegla Starszego, ale i wielu najbardziej znanych na świecie genialnych malarzy. Oryginały są ozdobą najbardziej słynnych muzeów na świecie, jednak każdego stać na świetnie wykonaną kopię.

Ozdobienie własnego mieszkania reprodukcjami najsłynniejszych dzieł to nowoczesny trend, będący jednocześnie dowodem na znajomość malarstwa.

Rozwiń