Reprodukcje obrazów Jana Vermeera są odskocznią od klasycznego i nowoczesnego stylu. Słynne obrazy tego sławnego malarza można znaleźć w galerii Uwalls. Artysta w swoich obrazach mistrzowsko wykorzystywał grę świateł, a malował przede wszystkim scenki rodzajowe.

Co przedstawiają obrazy Vermeera?

Te wysokiej jakości kopie przedstawiają głównie kobiety i mężczyzn we wnętrzach mieszkalnych zajmujące się czytaniem, muzykowaniem lub rozmową. Są one świetną ozdobą do salonu w stylu rustykalnym oraz boho. Na najbardziej znanym obrazie artysty, uznanym jako arcydzieło jest przedstawiona dziewczyna w perłowych kolczykach.

Obrazy Vermeera doskonale prezentują się na ścianie o minimalistycznym charakterze. Reprodukcje obrazów Jana Vermeera tworzone na płótnie można kupić w dobrej cenie i cieszyć się pięknymi widokami. Cena jest niewygórowana, w stosunku do wysokiej jakości obrazu, zabierającego w sentymentalną historyczną podróż.

Najsłynniejsze tytuły Vermeera

  • Mleczarka
  • Alegoria wiary
  • Geograf
  • Dziewczyna siedząca przy klawesynie

Jan Vermeer obrazy malował w XVII wieku, a jego ulubionym elementem przewodnim były perły. Scenki rodzajowe malował najchętniej choć swą karierę artystyczną zaczynał od malarstwa historycznego. W kolekcji można znaleźć wiele obrazów przedstawiających kobiety wykonujące codzienne czynności, potrafił uchwycić ten idealny moment.

Malarz Vermeer obrazy malował skomplikowanymi technikami, dlatego tak piękne i cenne są jego dzieła. Obrazy reprodukcje można kupić w sklepie internetowym i cieszyć się pięknem wieszając je w salonie lub holu. Autorowi przypisuje się około 34 obrazy, które mogą cieszyć wnętrza domowników.

Rozwiń