Obrazy anioł są niecodzienną ozdobą wnętrza. Obrazy religijne występują nie tylko na ścianie w kościele, ale również w domach większości katolików. Wierzy się że wizerunki anielskich stróży i archaniołów pomagają chronić dom i jego mieszkańców.

Obrazy na płótnie anioł

Słynne obrazy z motywami anielskimi powstawały już kilkaset lat temu i były malowane przez największych artystów. Można je spotkać w galerii i katedrach. Stanowią dziedzictwo wielu kultur. Szczególnie popularny jest anioł stróż obrazy olejne z archaniołem Michałem i Gabrielem. Można spotkać na przykład:

  • Obraz Anioła Pańskiego zwiastującego radosną nowinę pasterzom. Przedstawiający jeden z najistotniejszych momentów w religii katolickiej.
  • Reprodukcję obrazu Archanioła Michała. Jest to niezwykła okazja do posiadania w swoim domu arcydzieło z bazyliki św.Andrzeja w Rzymie.

Anioł obrazy na płótnie dostępne są w sklepie Uwalls w kilku wariantach i można je wydrukować na dowolnym module. Przystępna cena pozwala kupić słynne i piękne malowidła do każdego domu.

Rozwiń