FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ MUZYKA – NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA W DOMU 🎼

Prawdziwi melomani, tancerze, muzycy i twórcze osobliwości nie wyobrażają sobie dnia bez dźwięków ukochanych melodii. Mówi się, że architektura jest jak zastygła muzyka, a nasza firma proponuje wam uchwycić muzykę w waszej domowej „architekturze” z pomocą niedrogich fototapet ściennych muzyka.

Dany katalog zawiera całą gamę różnych motywów do wyboru. Jak można zauważyć zebrane są tutaj zdjęcia i obrazy, które idealnie wkomponują się we wnętrze kawiarni, baru, studia nagrań, tanecznej lub muzycznej szkoły. Chcemy podzielić się z Państwem pomysłami do druku, a także zaproponować rozmieszenie fototapety muzycznej w Waszym domu.😉

FOTOTAPETY MUZYKA I TANIEC: POMYSŁY NA ZMIANĘ DOMOWEGO WNĘTRZA 💖

  • Muzyczny „kącik”. Fototapety na ścianę muzyka – to oryginalny wariant dekoracji całej ściany lub jej części. Nuty, instrumenty muzyczne, klawisze i pozostałe atrybuty, nie można lepiej stworzyć twórczej atmosfery.
  • W stylu „vintage” Wybierajcie obrazy z zabytkowymi instrumentami muzycznymi, nutami na postarzałym papierze do aranżacji pomieszczeń w popularnych stylach art deco lub boho-chic. Wybierzcie dowolne zdjęcie z katalogu, a nasi projektanci zaproponują Państwu rozmaite warianty jego artystycznej obróbki.
  • Pokój nastolatka. Wasze dziecko nie wyobraża sobie życia bez muzyki, całymi dniami śpiewa, tańczy, gra na gitarze? Fototapety muzyka – to oryginalny sposób na urządzenie pokoju nastolatka, pozwólcie wybrać mu wymarzony motyw, który ozdobi jego ściany!

Wyobraźcie sobie, jak zdjęcia perkusji, gitary lub ulubionego zespołu oddadzą klimat studia, które może uczyni z Waszego dziecka przyszłą gwiazdę muzyki.

Uwaga! 🚨 W naszym sklepie Uwalls można kupić fototapeta wysokiej jakości 🎨"
Rozwiń