Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapeta zegar: idealny czas na stylowy design

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

fototapety zegar

Jak każdy przedmiot wymyślony przez człowieka przechodził swoiste zmiany, metamorfozy nie ominęły również zegary. Wieżowe, rzeźbione i bogato zdobione, nowoczesne plastikowe lub z kutego żelaza – motywy z wizerunkiem zegarów harmonijnie wpiszą się w różne style wnętrz.

Fototapeta Stary zegar

Fototapety przedstawiające stare zegary, staną się ciekawym elementem aranżacji wnętrz z minionych epok. Popularne w tym kierunku jest zestawienie akcesoriów w duchu epoki wiktoriańskiej i dekoracje, wszystko to przeniesie nas w świat fantazji z powieści Juliusza Verne. W takim przypadku panele mogą stać się idealnym dodatkiem do wystroju w stylu steampank.

Łącząc panele "Stare zegary" z drewnianymi lub klasycznymi meblami, można z łatwością stworzyć oryginalny wariant wystroju salonów, gabinetów czy biur.

Fototapety z zegarem w czarno- białych odcieniach lub klasyczne "zegary wahadłowe" – uniwersalne wykończenie. Odpowiednie meble i ozdoby będą przyjemnym sposobem, aby dopieścić wnętrze.

fototapety zegar do salonu

Wodne, ogniowe, słoneczne, piaskowe, mechaniczne… Ludzkość wymyśliła wiele przyrządów odmierzających jedną z najcenniejszych rzeczy w życiu każdego – czas. Wybierzcie wielkoformatowe fototapety z zegarem, które pomogą uchwycić najważniejsze chwile.

Złóżcie zamówienie na fototapety z zegarem z naszego katalogu lub puśćcie wodze wyobraźni i stwórzcie własną autorską kompozycję w dowolnym rozmiarze na wypukłej teksturze. Kupcie panele już teraz, a zapłacicie po otrzymaniu gotowego produktu.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie