Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety z superbohaterami: Spider man

Autor: Włodzimierz Derkacz

07 lipiec 2016

Chcesz odnowić ściany w dziecięcym pokoju? Seria ściennych fototapet z bohaterami filmów animowanych, komiksów i kadrami porywającymi historie – są barwnym rozwiązaniem dla pokojów dziecięcych w każdym wieku. Dziśiaj w centrum naszej uwagi są fototapety Spider man w postaci głównego bohatera.

fototapety na szafę

Fototapeta na ścianę Spiderman we wnętrzu. Przy wyborze obrazu trzeba wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły – kolorystyka pomieszczenia, rozmieszczenie obrazka i – najważniejsze - gust malutkiego gospodarza pokoju. Szczęśliwy uśmiech dziecka jest dużo ważniejszy niż opinia fachowca o remoncie. Przedstawiamy kilka pomysłów dla wesołych, zachwycających i barwnych metamorfoz dziecięcego pokoju

Tworzymy unikalne design do wnętrza. Współtwórz ekskluzywne fototapety z dzieckiem. Wybierz zachwycające kadry z filmu, komiksu czy kreskówki, a my pomożemy Ci połączyć je w jedno całe.

Obowiązkowym atrybutem pokoju przy stworzeniu kompozycji z motywem komiksów powinien być pełnowymiarowy obraz super bohatera. Tworzenie wnętrza dziecięcego pokoju idealnie łączy się z ilustracjami z historii Piotrusia Pana.

Stwórz w pokoju dziecka atmosferę fantastycznej historii i wiele pozytywnych emocji ! W tym pomogą Ci tematyczne dekoracje. Można je zrobić własnoręcznie. Będzie potrzebny tylko sznurek i umiejętność zawiązywania węzłów. Upleć pajęczynę i umieść ją obok fototapet-stwórz wymarzone wnętrze dla dziecięcego pokoju.

fototapety na szafę

Fototapety 3d spiderman – design, który wniesie duch prawdziwych przygód do pokoju chłopca. Ulubione przez dzieci bajki z lecącym i skaczącym po domach człowiekiem-pająkiem, staną się mocnym akcentem wnętrza pokoju.

Dobrym pomysłem fototapet może też być sylwetka Człowieka-pająka, na jednobarwnym tle do koloru ściany czy sufitu.

Fototapety ze spidermanem, jego przyjacielami i innymi bohaterami zachwycającego komiksu podarują odczucie własnej obecności w tym bajecznym świecie. Wuj Ben i ciocia May, Betti Brant, Mary Jane «MJ» Watson,Gloria Grant — cała ta wesoła kompania po prostu może osiedlić się na ścianach dziecięcego pokoju.

fototapety na szafę

Fototapety dla dzieci spiderman – to jaskrawe i praktyczne ścienne pokrycia. Oczyścić takie tapety od zabrudzeń bardzo łatwo, jeśli zamówisz laminowane pokrycie. Sam możesz poczuć się w roli superbohatera, kiedy za pomocą gąbki w ciągu paru sekund z powierzchni fototapety znikną ślady od palców i plam. Nie zapomnij wybrać w formularze zamówienia materiał z laminowaniem – fototapety na dłużej zachowają jaskrawy kolor i świeży wygląd!

Fototapety spiderman od Uwalls – to barwny ścienny design dla pokojów wesołych, dzielnych i odważnych chłopców!

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie