Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety schody: magia iluzji i 3 sposoby na powiększenie przestrzeni

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

Przebywanie w małogabarytowych pomieszczeniach może powodować pewien dyskomfort. Efekt ściskających ścian i zwisającego sufitu z łatwością można wyeliminować, jeśli orientujecie się jak prawidłowo ozdobić powierzchnie ściany i dobrać odpowiednią kolorystykę do wnętrza. Prezentujemy Państwu fototapety na ścianę-panele z kolekcji magicznych motywów. Zaledwie w 10 minut dowiecie się jakie sztuczki można zastosować przy aranżacji wnętrz, wykorzystując jedynie ścienne pokrycia.

tanie fototapety schody

Schody wynalezione w starożytności, początkowo przedstawiały prymitywną konstrukcję o wyłącznie użytkowym charakterze. Chęć zmian i pragnie ujarzmienia domowej przestrzeni, spowodowało, że schody tylko z architektonicznego elementu, z biegiem czasu przerodziły się w obiekt sztuki. Wznoszone, bogato zdobione lub subtelnie wyrafinowane – zamki i pałace dzięki schodom zyskały swój niepowtarzalny urok. Ich konstrukcje ucieleśniają kanony aktualnego stylu w tamtych czasach. Fototapety ścienne schody – niepowtarzalny wystrój do aranżacji domowej przestrzeni w duchu królewskich komnat do przygotowania w zaledwie 3-5 godzin. Oczywiście, czas spędzony na oklejaniu pokoju może być różny w zależności od rozmiarów paneli i Państwa umiejętności.

Fototapety ze schodami: perspektywa zdjęcia i różnorodność motywów

fototapety ze schodami

Artystyczne motywy poszerzające przestrzeń na fototapetach dobiera się z uwzględnieniem rozmieszczenia elementów na obrazie. W takich zdjęciach nacisk kładziony jest przede wszystkim na perspektywicznym ujęciu sceny. Fototapety ze schodami – centralny element kompozycji z efektem uchodzących w dal krajobrazów. Jest to podstawowa zasada przy optycznym korygowaniu granic pomieszczenia.

Estetyka architektonicznych stylów

Wymyślny wystrój i fantazyjna sztukateria upowszechniona w projektowaniu schodów w stylu barokowym i rokoko. Fototapety z takim wizerunkiem wprowadzą we wnętrze Waszego domu nutkę luksusu i przepychu pałacowych budowli.

Przy budowie średniowiecznych twierdz, pierwsze skrzypce grała funkcjonalność, o wystrój nie zabiegano. Fototapeta kamienne schody-element architektoniczny, który łatwo wpisze się we wnętrze w nowoczesnym stylu.

Malownicze pejzaże i fototapeta na ścianę schody

fototapety schody do salonu

Dla tych, którzy pragną optycznie powiększyć przestrzeń i cieszyć się malowniczą przyrodą, na naszej stronie znajdą rozmaite rozwiązania.

Schody: art-obiekt, poszerzający granice. Natomiast dla tych, którzy cenią nietuzinkowe rozwiązania, przygotowaliśmy serię kreatywnych paneli z wizerunkiem schodków. Zobaczcie jak fantazyjne motywy ze schodkami odmieniają wnętrze.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie