Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety Japonia: niepowtarzalne malarstwo i piękne krajobrazy do dekoracji

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

fototapety Japonia

Japonia – Kraj kwitnącej wiśni i długowieczności. Zdolna zachwycać i zdumiewać zapierającymi dech w piersiach widokami. Wyspy otulone zielonymi lasami i zaśnieżonymi górami, a u stóp wybrzeży Oceanu Spokojnego rozciągają się zabytki architektury z wiekową historią i wznoszące się gigantyczne drapacze chmur. Wszystkie te imponujące widoki mogą już teraz cieszyć Wasze oko. Fototapety Japonia – wystrój, który odkryje nieznane oblicza dalekich krajów w Waszym domu.

Fototapety ścienne Japonia – królestwo przyrody i kamienne dżungle metropolii

fototapety Japonia do salonu

Panoramy imperium wyspiarskiego, zaskakują swoją różnorodnością, niekiedy zadziwiają i zachwycają połączeniem kontrastowych zupełnie do siebie nie podobnych elementów, co sprawia wrażenie, że pochodzą one z różnych zakątków kuli ziemskiej. Fototapety ścienne Japonia – barwne metropolie i czarujące obrazy natury.

Dynamikę miejskiego stylu wnętrza oddadzą kolorowe ilustracje w postaci fototapet na ścianę Japonia. Przy tym nowoczesne futurystyczne budynki lekko z łatwością wtapiają się w tło tradycyjnej japońskiej architektury. Tego typu cechy łączy w sobie Tokio.

Zurbanizowane serce kraju znalazło swoje miejsce u wybrzeży zatoki Tokijskiej, graniczącej z ośnieżonymi szczytami gór i wysp pełnych zieleni. Świątynia Yasukuni, Budynek Parlamentu, Tokijskie międzynarodowe forum, Pałac Cesarski, Dzielnica Akihabara- zabytki metropolii dla fototapet Japonia znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Fototapety motywy japońskie – oryginalny styl w aranżacji wnętrza

fototapety Japonia do salonu

Czy zdajecie sobie sprawę, że wystarczą dwa lub trzy pociągnięcia pędzlem, aby narodziło się arcydzieło w duchu malarstwa japońskiego? Tego rodzaju kreski wymagają wieloletnich starań od artysty. Obrazy mogą być wykonane w jednym lub dwu kolorach, ekspresję i charakter oddaje dynamika linii. Jednobarwna grafika tuszu, a także bogaty wachlarz akwarelowych szkiców- takie motywy dominują w fototapetach Japonia. Zamawiajcie wielkie płótna lub mniejsze panele i stwórzcie w swoim domu atmosferę dalekiego wschodu w dowolnym formacie.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie