Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapeta Wieża Eiffla: symbol Francji w projekcie wnętrza

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

Fototapety wieża eiffl

Miasto romantyków i marzycieli, wyszukanej kuchni, najlepszych gatunków win i serów, znakomitych zabytków architektury i niezwykłych atrakcji turystycznych, miasto mody i oryginalnego kina – wszystko to Paryż. Ulice miasta zakochanych prowadzą do jednego punktu – Żelaznej damy jak zwykło się nazywać owe cudo powstałe z metalu. Zachwycające widoki zainspirowały projektantów do przeniesienia atmosfery Paryża na panele. Fototapety Wieża Eiffla - kolekcja niezwykłych pokryć z charakterem.

324 metry ażurowej konstrukcji wykonanej z metalu, staną się centralnym punktem wnętrza. Najczęściej odwiedzana atrakcja turystyczna świata, wzbogaci swoim, blaskiem różne pomieszczenia, niezależnie czy to będzie sypialnia, kuchnia, restauracja, łazienka, biuro podróży czy salon kosmetyczny.

6336 niezwykłych zdjęć, grafika, wzory, kolaże, gdzie w głównej roli występuje romantyczne Miasto świateł. Wszystko to jest w zasięgu Waszej ręki na naszej stronie internetowej.

tanie fototapety wieża eiffl do domu

Fototapety z Wieżą Eiffla – paleta motywów

– Niestandardowe kadry i panoramy pozwalające wizualnie poszerzyć przestrzeń pomieszczenia. Zdjęcia wieży z uwzględnieniem perspektywy i rozległe widoki, stworzą iluzję przestrzeni w pokoju. Wysoka jakość kolorów zapewni realistyczność obrazu.

tanie fototapety do salonu

– Kolorystyka scenerii. Rano, po południu, wieczorem bądź w nocy – każda pora sprawia, że wieża na swój sposób prezentuje się zjawiskowo. Barwy pór roku otoczą kompozycje niezwykłą atmosferą. Romantyzm złotej jesieni, zielone pola latem i wiosną lub zimowe białe przestworza – jaki wygląd zyska Wieża Eiffla w waszym wnętrzu?

Fototapety ścienne uczynią Wieże Eiffla przedmiotem dumy. Piesze wycieczki po wieży, należą do tych, które zwykle rozczarowują z powodu dużej ilości turystów. Wzbogaćcie design wnętrza artystycznymi panelami – hałas i zgiełk nie przeszkodzą Wam cieszyć się towarzystwem Stalowej damy Paryża.

Fototapety Wieża Eiffla na ścianę, stworzą wyjątkowy nastrój w każdym pomieszczeniu. Budźcie się w otoczeniu Pól Elizejskich, zjedzcie śniadanie lub weźcie prysznic przy wieży, bądź przyjmijcie gości na polu Marsowym – kolorowe panele ścienne spełnią te i inne marzenia.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie