-40% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do .

WIĘCEJ
Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Online 24/7

Fototapeta WC – proste i praktyczne metamorfozy na ścianach toalety

Autor: Julia Vihnevich

04 październik 2019

fototapety wc

Według statystyk przeciętny człowiek spędza w toalecie średnio, aż 6 miesięcy w ciągu całego swojego życia. Przy tym wystrój tak ważnego pomieszczenia nie zawsze jest elegancki i stylowy. Niektóre ograniczenia narzuca nie tylko specyfika wyboru materiału, ale również aranżacja. Tak było do momentu, kiedy nie pojawił się nowy sposób wykończenia ścian – fototapeta WC. Jak prawidłowo wybrać i co wyróżnia taki wystrój? Przeanalizujmy wspólnie!

Nr.1 W centrum uwagi – typ pokrycia

Ważne jest, aby przy wyborze materiału mieć na względzie takie czynniki jak podwyższony poziom wilgotności oraz słaba wentylacja pomieszczenia. Dlatego, powłoka powinna być odporna na wilgoć. Odpowiedni wybór materiału pozwoli zachować oryginalny wygląd fototapety na długie lata a co więcej zabezpieczyć ją przed grzybami i pleśnią. Specjaliści polecają do wykończenia ścian wc użyć fototapety winylowe, które zapewnią higieniczne warunki i pomogą zrealizować kreatywne pomysły.

Nr.2 Jakie aranżacje zapewniają wizualny komfort

Często typowy układ budynków mieszkalnych, przewiduje miejsce na niewielką toaletę. Wynikiem czego jest skromny metraż, który ogranicza się zaledwie do kilku powszechnych wariantów aranżacji. Najpopularniejszym wyjściem z tej sytuacji jest wyłożenie ścian kafelkami lub malowanie. Wybierając fototapetę do wc, zyskujecie więcej miejsca na wykorzystanie swoich pomysłów. Oto kilka koncepcji opartych na naszym doświadczeniu, które ułatwią oryginale metamorfozy na ścianach toalety:

tanie fototapety w toalecie

  • Jesteście zwolennikami żywych i nietypowych rozwiązań kolorystycznych? Fototapeta pomoże wam dokonać niezwykłej metamorfozy w toalecie. Szeroki wachlarz barw pozwoli wyeksponować etniczne ornamenty i fantazyjne wzory. Wybierając zdjęcie warto pamiętać o zasadzie komfortu wizualnego – wykorzystajcie drobne nadruki dla ścian małogabarytowego pomieszczenia.
  • Fototapeta w łazience to pogodna grafika, inspirujące pejzaże, stylowe wzory, kreatywne motywy i motywujące napisy.
  • Wybierajcie duże obiekty ze świata przyrody. Jeśli w centrum kompozycji znajdą się pnie drzew, to w takim przypadku rury możecie ukryć pod wzorem imitującym korę brzozy.
  • Jeszcze jeden oryginalny sposób na wystrój ścian toalety z wykorzystaniem powłok imitujących naturalne materiały. Dzięki wysokiej jakości druku, tworzone są zadziwiająco realistyczne kompozycje w postaci tła z granitu, marmuru, piasku, skóry i cegły.
Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: [email protected])

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie