Produkujemy w 2 dni
Darmowa dostawa
Usługi projektanta
Zniżka 5%
Sklep Uwalls: Znajdziesz tutaj nowoczesne fototapety, tapety, plakaty i naklejki na ścianę Fototapety na wymiar

Teraz:

Pracujemy

Fototapety vintage na ścianę: stylowe pomysły dla domu

Autor: Julia Vihnevich

07 lipiec 2016

Vintage – to zestawienie starodawnych stylów z nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi. Fototapety w stylu vintage w połączeniu z odpowiednimi meblami i dekoracją są w stanie stworzyć we wnętrzu niezwykłą atmosferę. Obecnie styl ten coraz bardziej zyskuje na popularności i wykorzystywany jest w różnych pomieszczeniach.

tanie fototapety vintage

Fototapety vintage na ścianę: stylowe pomysły dla domu

Błędem jest sądzić, że dany styl przejawia się wyłącznie w meblach stylizowanych na zabytkowe czy też pożółkłych zniszczonych kawałkach tapety. Styl vintage – to nie tylko czarno- biała i brązowa gama barw, ale cały wachlarz odcieni i możliwości. Przewodnie motywy takich fototapet to najróżniejsze formy, wzory z ptakami, roślinami, a także imitacja naturalnych materiałów lub czarno-białe i stare fotografie.

fototapety marilyn monroe

- Shabby-chic – kierunek, który przez ostatnie kilka lat zajmuje wiodącą pozycję w świecie projektowania wnętrz. "Wytarty blask" i "sfatygowany szyk" – znakomity wariant do pomieszczeń takich jak sypialnia, pokój dziewczynki czy też dom na wsi. Jasne barwy ścian, ozdoby decoupage i nowoczesna stylizacja starych mebli – główne cechy romantycznego stylu.

- Fototapeta vintage wood – Imitacja postarzanego drewna prezentuje się naturalnie w wielu stylach wnętrza i posiada uniwersalne zastosowanie w dowolnym pomieszczeniu. Szczególnie imponująco tego typu fototapety wyglądają w mieszkaniach urządzonych w stylu loft i innych przestronnych zakątkach domu uzupełnionych odpowiednią dekoracją; kutymi lub drewnianymi elementami, nietuzinkowym wyposażeniem i innymi unikalnymi rzeczami ręcznej roboty.

fototapeta vintage wood

- Niezwykłe połączenie. Popularności danego stylu w projektowaniu pomieszczeń towarzyszy możliwość łączenia jasnych i głębokich ciepłych kolorów. Charakterystyczną cechą stylu vintage – jest zdolność zestawiania ze sobą popularnych niegdyś motywów z nowoczesnymi meblami i wyposażeniem. Cętkowany wzór na ścianach pomogą osłabić meble wykonane z naturalnych materiałów lub tekstylia o jasnej tonacji barw. Idealną aranżacje stworzycie dzięki fototapetom vintage na wymiar.

Share on:

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nie tylko?


Adres e-mail(np: nazwisko@gmail.com)

Numer telefonu(np: 123123123)

Dowiedz się o swoim rabacie